Kemertylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Kemer

Przepraszamy. Kemer nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Sieć sklepów Kemer istnieje na polskim rynku od 1982 roku, przy czym wszystko zaczęło się w Zakładzie Produkcyjnym koło Gdańska. Kemer zajmuje się produkcją różnego typu akcesoriów, od torebek, poprzez drobną galanterię skórzaną, aż po ogromne walizki. Co tak naprawdę wyróżnia firmę Kemer na tle innych na rynku polskim? Jakość i perfekcja. Każdy oferowany produkt wykonany jest z najwyższej klasy materiałów, ze skór naturalnych, licowych, zamszowych, ekologicznych czy brezentu. Klienci mają różne wymagania, więc członkowie zespołu projektującego Kemer nowe modele starają się używać różnego rodzaju materiałów, kształtów, dodatków tak, aby zadowolić każdego kupującego. Nie można zapominać, że firma Kemer produkuje rzeczy funkcjonalne, praktyczne, do codziennego użytku, ale także podążające za trendami w modzie. Wysoka jakość wykonania swoich produktów – to słowa, które znakomicie opisują firmę Kemer.

 

Kemer walizki – funkcjonalność i elegancja w podróży

 

Każdy podróżujący potrzebuje zabrać najpotrzebniejsze rzeczy, ale zawsze pojawia się problem, do czego to wszystko spakować. Kemer walizki nie tylko mają być ładne, chociaż swoim wyglądem wyróżniają się od innych marek galanterii skórzanej, ale przede wszystkim mają być funkcjonalne. Czy da się połączyć te dwie rzeczy? Członkowie zespołu projektującego walizki, pomyśleli o wszystkim, co jest potrzebne, zastosowali doskonały materiał, trwały i wytrzymały, który bez obaw zapewni spokojną podróż. Praktyczność, a co za tym idzie, kilka dodatkowych schowków na drobiazgi, to też dowód, że o wszystkie detale zadbano. Kemer walizki są dobierane indywidualnie do potrzeb klienta, w zależności od pojemności, materiału wykonania i przeznaczenia. W dzisiejszych czasach trendy modowe tak szybko się zmieniają, a jednak członkowie firmy Kemer, dbają o to by iść z duchem czasu, dlatego wszystkie modele w sprzedaży są zarówno praktyczne, jak i modne.

 

Kemer zniżki – skorzystaj i Ty

 

Do codziennego użytku można zaopatrzyć się w świetne akcesoria galanterii skórzanej Kemer, począwszy od praktycznej Kemer walizki, aż po elegancką torebkę, ale czy może być coś, co zadowoli bardziej klienta, niż sam fakt posiadania nowej rzeczy w swojej osobistej kolekcji? Zespół Kemer ciągle próbuje sprostać coraz to wyższym wymaganiom klientów, tworzyć nowe modele akcesoriów, wprowadzać nowości, ale chyba najlepsze co może zostać dołączone do tej listy to Kemer zniżki. Szeroka gama produktów jakie Kemer ma do zaoferowania została rozpowszechniona na całą Polskę, przy czym każdy klient zarówno kupujący w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym dostaje ofertę promocyjną. W sklepie wykwalifikowany personel pomoże w doborze odpowiednich produktów Kemer i poinformuje o aktualnych, obowiązujących promocjach. Jeżeli chcecie być na bieżąco z ofertą Kemer oraz wszelkimi promocjami czy rabatami na określone produkty to zapraszamy do obserwowania marki poprzez darmową aplikację goodie, którą można łatwo zainstalować na swoim smartfonie.