Kauflandtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Kaufland

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-04-25 do 2019-04-30
    Nowa Gazetka
  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-04-11 do 2019-06-19
    Nowa Gazetka
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiKaufland Stiftung & Co. KG jest to sieć sklepów należących do niemieckiej grupy Schwarz obejmujących również sieć sklepów Lidl, firma została założona w 1984 roku w Neckarsulm. Obecnie firma posiada sieć sklepów w takich krajach jak: Niemcy, Czechy, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria, Słowacja oraz Polska. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w 2001 roku. We wszystkich wymienionych krajach zatrudnionych jest 147 300 pracowników oraz działa obecnie ok. 1200 sklepów marki. Sklepy sieci Kaufland zaliczają się do obiektów handlowych o dużej powierzchni (od 2500 do 12000 m2). Sklepy sieci w innych krajach funkcjonują pod nazwą „Kaufmarkt”, „Handelshof” i oczywiście „Kaufland”. Na terenie Polski w listopadzie 2013 roku działało 168 sklepów sieci oraz 3 centra dystrybucyjne. Marka Kaufland od 16 lat próbuje każdego dnia robić wszystko, by zakupy robione przez klientów były przyjemne dzięki bogatym ofertom i najniższej cenie za produkty. Po raz trzeci firma została uhonorowana nagrodą „Dobra Marka”. Jest to nagroda przyznawana przez konsumentów dla najbardziej rozwiniętych i najlepiej rokujących firm obecnych na rynku polskim. Dodatkowo firma działa charytatywnie prowadzi zbiórki pieniędzy w swoich marketach (akcja „Skarbonka”), angażuje pracowników w wolontariat na rzecz Wiosek SOS oraz w wewnętrzne inicjatywy i akcje charytatywne.


Aplikacja i strona internetowa sieci Kaufland

Odwiedzając stronę internetową www.kaufland.pl, możesz dowiedzieć się o najnowszych promocjach oraz ofertach z gazetek reklamowych, na przykład o hitach cenowych na weekend czy ofertach specjalnych jak „Wielkie jesienne czytanie w Kauflandzie”, czyli każdą książkę kupisz w tej samej cenie. Dodatkowo możesz sprawdzić gdzie znajduje się market sieci Kaufland w Twojej okolicy oraz godziny jego otwarcia. Jeśli nie masz pomysłu na obiad, bądź chciałbyś spróbować nowych smaków, możesz zajrzeć do przepisów na stronie Kaufland. Sprawdzisz, jakie składniki są potrzebne do wybranego dania, w jaki sposób je przygotować oraz możesz dodać składniki od razu do listy zakupowej! Dzięki darmowej aplikacji mobilnej Kaufland możesz dzielić się listą zakupową z rodziną i ze znajomymi oraz z łatwością przeglądać oferty promocyjne i zawsze możesz zajrzeć do wcześniej wspomnianych przepisów gdziekolwiek jesteś aby urozmaicić domowe menu! Aplikacja dostępna jest na systemy iOS i Android.


Goodie i Kaufland

Marka ceni sobie zadowolenie oraz komfort zakupów, dlatego udostępnia swoje gazetki i oferty specjalne nie tylko na swojej stronie internetowej czy aplikacji. Możesz też sprawdzić naszą aplikacje mobilną goodie lub odwiedź stronę internetową www.goodie.pl, aby dowiedzieć się o nadchodzących gazetkach, promocjach, wyprzedażach i ofertach specjalnych, które przygotowuje dla Ciebie sieci Kaufland. Aplikacja jest dostępna na telefony komórkowe z systemem iOS lub Android.