Karczma Soplicowotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Karczma Soplicowo

Przepraszamy. Karczma Soplicowo nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Karczma Soplicowo to piękny, drewniany dom, w którym urządzony został lokal, jakiego nie spotkasz w żadnym innym miejscu. Mieści się on w Warszawie i zaprasza każdego, kto ma ochotę na naprawdę zdrowy, sycący posiłek w domowej atmosferze oraz spędzenie czasu na radosnej zabawie. Karczma Soplicowo pomoże bowiem także w zorganizowaniu imprezy okolicznościowej.

Karczma Soplicowo menu, które zachwycaKarczma Soplicowo menu opiera głównie o kuchnię polską – domową, smaczną i zdrową. Znajdą tu coś dla siebie zarówno dorośli, jak i dzieci. Tym pierwszym z pewnością przypadną do gustu specjalności, jakimi szczyci się Karczma Soplicowo, czyli polędwiczki wieprzowe z grilla oraz kotlety chłopskie. Młodsi z pewnością zachwyca się z kolei deserami, wśród których znajdują serniki, szarlotki i puchary lodów. Jednak jeśli chodzi o to, co ma Karczma Soplicowo menu, to nie tylko wymienione danie i desery, ale również polewki, pierogi, przekąski, a także burgery.
Wybierając się do lokalu Karczma Soplicowo, nie musisz się obawiać, że nie będzie wolnych miejsc. Jest on bowiem w stanie obsłużyć aż 160 gości jednocześnie! Dzięki temu Karczma Soplicowo idealnie nadaje się do tego, by zorganizować w niej firmowe imprezy zamknięte, biesiady muzyczne, dancingi przy muzyce na żywo i spotkania okolicznościowe. Karczma Soplicowo może także stać się miejscem przyjęcia weselnego, chrzcin i innych uroczystości w zamkniętym gronie rodzinnym.

Karczma Soplicowo – posiłek w dobrych cenachDecydując się na posiłek w lokalu Karczma Soplicowo, nie musisz szykować na duże wydatki. Wszystkie dania i potrawy, jakie znajduje się w przygotowanym przez restaurację Karczma Soplicowo menu, dostępne są w bardzo przystępnych cenach. To skłania do częstych wizyt w tym miejscu, a dodając do tego fakt, że często Karczma Soplicowo promocje ma bardzo atrakcyjne, możesz stołować się tam jeszcze taniej! Powstaje tylko pytanie – w jaki sposób dowiedzieć się, że aktualnie są dostępne zniżki? Karczma Soplicowo ma swoją oficjalną witrynę w sieci. Możesz tam zaglądać codziennie, jednak nie zawsze jest na to czas i ochota. Wygodniejszym rozwiązaniem jest goodie.

Goodie – Twoja dyskretna pomocGoodie to aplikacja na smartfony. Możesz ściągnąć ją w każdej chwili ze sklepu Google Play. Jest ona całkowicie darmowa. Jak uzyskać z jej strony pomoc? Wybierz swoją lokalizację, lokal i… gotowe. Gdy tylko Karczma Soplicowo promocje ogłosi na swojej stronie, poinformuje Cię o tym goodie! Możesz także wpisać nazwę Karczma Soplicowo do wbudowanej w aplikację wyszukiwarki i sprawdzić, czy aktualnie nie ma tam żadnych atrakcyjnych ofert dla Ciebie!

Karczma Soplicowo to nie jedyne obsługiwane przez goodie miejsce, dlatego ta niewielka aplikacja to twój przyjaciel w poszukiwaniu okazji do zaoszczędzenia pieniędzy. Po jej zainstalowaniu masz pewność, że żadna okazja w lokalu Karczma Soplicowo nie przejdzie Ci koło nosa! Przekonaj się o tym już dzisiaj pobierając goodie na swojego smartfona!