Karchertylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Karcher

Przepraszamy. Karcher nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Zawsze czysto, na każdej powierzchni i w każdym zakamarku, na dworze i w domu, niezawodnie i bez użycia chemii. Jest tylko jeden sposób – Karcher.

Myjka do okien Karcher to dzisiaj najbardziej popularny produkt tej firmy i marka sama w sobie. Znasz inny tak dobry sprzęt do czyszczenia z wykorzystaniem pary wodnej jak Karcher?

I to właśnie innowacyjność marki i jej ciągły rozwój od 1935 roku, kiedy to Alfred Karcher produkował wedle własnych pomysłów i sprzedawał produkty techniki grzewczej, przyczyniły się do jej międzynarodowego sukcesu. Przełom dla marki Karcher nastąpił w 1950 roku, wraz z wynalezieniem urządzenia wysokociśnieniowego z podgrzewaniem wody, którego technologię wykorzystuje obecnie każdy produkt firmy Karcher.

Karcher to do dzisiaj firma rodzinna, która nadal, od prawie 100 lat prężnie się rozwija i wprowadza innowacyjne rozwiązania – tylko 2011 roku zaprezentowano 100 nowych produktów Karcher.


Produkty Karcher

Oferta firmy Karcher dzieli się na dwie kategorie: Home & Garden oraz Professional.

Najbardziej znanym produktem, mającym zastosowanie zarówno w domu, jak i w firmach, jest myjka do okien Karcher. Czym szczególnym wyróżnia się ten produkt?

Po pierwsze myjka do okien Karcher zapewnia trzy razy szybsze czyszczenie okien niż tradycyjne mycie ręczne. Po drugie – pozostawia powierzchnię bez smug, dzięki odsysaniu wody z mytej powierzchni. Po trzecie – gwarantuje higienę podczas stosowania i łatwe opróżnianie zbiornika bez kontaktu z brudną wodą. Po czwarte – ma różnorodne zastosowanie, bo nadaje się nie tylko do okien, ale także do wszystkich płaskich i wodoodpornych powierzchni, takich jak: kafelki, lustra, kabiny prysznicowe. Po piąte – dociera do trudnych do czyszczenia miejsc, dzięki elastyczności i pracy w każdym kierunku: góra-dół, skos-łuk, lewo-prawo.

Produkty Karcher, takie jak myjka czy odkurzacz Karcher, to niezawodność, skuteczność i funkcjonalność. Są przyjazne dla użytkownika i środowiska, ponieważ umożliwiają czyszczenie bez chemii.

Karcher K5 to jedno z najwyższej klasy (obok K7) uniwersalnych urządzeń wysokociśnieniowych marki Karcher do różnych zastosowań. Przykładowo Karcher K5 Compact to mobilne urządzenie niewielkich gabarytów, ale za to niezawodne oraz bardzo przydatne do czyszczenia wodą pod wysokim ciśnieniem w każdych warunkach – w domu i w ogrodzie.

Wśród produktów klasy Karcher K5 znajdują się: Kompakt Samochód, Car, Premium Car, Dom, Premium Dom, Full Control, Premium Full Control i inne, w zależności od wyposażenia takiego urządzenia i możliwości jego zastosowania w domu, w aucie czy w ogrodzie.

Chcesz zakupić niezawodny produkt ułatwiający sprzątanie w domu, taki jak odkurzacz Karcher albo myjka do okien Karcher? Skorzystaj z Karcher promocji dostępnej w sklepie internetowym. Aby żadna organizowana przez Karcher promocja Cię nie ominęła, pobierz aplikację goodie i dodaj Karcher do ulubionych marek.