KappAhltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

KappAhlHistoria marki KappAhl zaczęła się ponad 60 lat temu w Göteborgu. To tutaj Per-Olof Ahl otworzył sklep z płaszczami pod hasłem „Chcemy dać wielu ludziom możliwość bycia dobrze ubranym”. To był natychmiastowy sukces. W latach siedemdziesiątych jedna na cztery Szwedki posiadała płaszcz KappAhl. Główna siedziba znajduje się w Mölndal w Szwecji, w Polsce centrala firmy to KappAhl Warszawa.


KappAhl sklepy

Setki tysięcy klientów każdego dnia odwiedzają oznaczone logo KappAhl sklepy stacjonarne, jak również zaglądają na otwarty przez KappAhl sklep internetowy. Obecnie marka jest jednym z wiodących sprzedawców modowych w Skandynawii. Posiada około 370 sklepów w całej Europie, w tym oznaczony logo KappAhl sklep internetowy w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Polsce. Sprzedaż internetowa pozwala klientom na składanie zamówień przez całą dobę. W sklepie internetowym KappAhl w Polsce darmowa dostawa zaczyna się już od zakupów za 200 zł. Aby zdobyć produkty taniej, warto upolować oferowany przez markę KappAhl kod rabatowy.


KappAhl sukienki, KappAhl kurtki

KappAhl oferuje szeroki asortyment ubrań: spodnie, spódnice, szorty, stroje kąpielowe, akcesoria, buty, marynarki, T-shirty, swetry, piżamy, bieliznę modelującą, koszule, dżinsy, kurtki oraz bluzki. Warto zwrócić uwagę na kolekcje Feel, Make it feel right, Przewodnik Always Black, Przewodnik po dżinsach, 20 lat XLNT, Ubrania wieczorowe, Swetry świąteczne XLNT, Hampton Republic 27, Casual, Classics, Always Black, Premium quality, Kolekcja basic. KappAhl oferuje ubrania dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci. Szczególnie cenne są oferowane przez Kappahl sukienki oraz modne KappAhl kurtki. Kolekcje charakteryzują się naturalnym stylem, stonowanymi kolorami w połączeniu z modowym trendem. Są to ubrania zarówno sportowe jak i do pracy. W Polsce szczególnie popularne są sklepy stacjonarnie KappAhl Warszawa oraz KappAhl Kraków.


KappAhl – zrównoważony rozwój

Od dłuższego firma KappAhl działa na rzecz zrównoważonego rozwoju. Marka była pierwszym sprzedawcą mody na świecie, który otrzymał certyfikację środowiskową. Kolekcja ekologicznych sukienek i kurtek KappAhl została wprowadzona na rynek w 1993 roku, a obecnie marka sprzedaje miliony ubrań ekologicznych rocznie, starając się przy tym być jeszcze bardziej przystępną cenowo. Ideą KappAhl jest możliwie najmniejszy negatywny wpływ na środowisko i oszczędzanie zasobów Ziemi.


KappAhl z goodie, KappAhl Warszawa

Jeśli chcesz mieć szybki dostęp do ekskluzywnych ofert KappAhl, nowości i porad dotyczących mody, pobierz aplikację goodie i otrzymuj wiadomości push bezpośrednio na Twój telefon komórkowy. Goodie działa z systemami Android oraz iOS. Sprawdź ile daje oferowany przez KappAhl kod rabatowy. Odwiedź punkty KappAhl Warszawa i KappAhl Kraków. A jeśli masz pytania do marki, polecamy bezpośredni kontakt do firmy: ul. Leszno 12, 01-192 Warszawa, telefon 22 53 57 300