Kantor Promestylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Kantor Promes

Przepraszamy. Kantor Promes nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Szukasz miejsca, w którym korzystanie sprzedasz lub nabędziesz walutę obcą? Jeśli chcesz zrobić to po najlepszych kursach, koniecznie odwiedź kantor Promes. Jest to firma z wieloletnimi tradycjami – powstała w 1989 roku i od tego czasu obsłużyła tysiące zadowolonych klientów. Zdobyte doświadczenie pozwala jej na świadczenie usług najwyższej jakości, dzięki czemu masz pewność, że kantor Promes da Ci pełną satysfakcję i korzystne ceny.


Kantor Promes – co oferuje?

Kantor Promes oferuje usługi związane z wymianą walut, transakcjami bezgotówkowymi oraz przekazami pieniężnymi Western Union. Obsługa transakcji walutowych może dotyczyć zarówno osób prywatnych, jak i firm. W przypadku firm kantor Promes nie pobiera prowizji, co znacznie redukuje koszty prowadzonej działalności. We wszystkich przypadkach związanych z wymianą lub obrotem walutami, dostępnych jest aż 21 walut z całego świata – od euro i dolarów po driham, czyli walutę Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jeśli wybierasz się na egzotyczne wakacje, kantor Promes umożliwi Ci nabycie odpowiedniej waluty, dzięki której pokryjesz wszystkie koszty na miejscu!

A może interesuje Cię wysyłanie lub odbieranie płatności zagranicznych? To żaden problem, nawet jeśli nie masz konta walutowego. Kantor Promes przyjmie od Ciebie złotówki, przewalutuje je, a następnie wyśle w Twoim imieniu na dowolne wskazane przez Ciebie konto zagraniczne bez żadnych dodatkowych opłat!


Gdzie mieści się Kantor Promes?

Promes posiada szereg placówek na terenie całej Polski, jak również własną witrynę internetową. Dzięki temu możesz spokojnie wykonywać transakcje, nie ruszając się z domowych pieleszy. Możesz trafić również na organizowane przez kantor Promes promocje, co wiąże się z niższymi kosztami wykonywanych operacji. Dzięki temu Twoja Firma może zaoszczędzić na wymianie walut, a im więcej wymieniasz, tym korzystniejszy spread uzyskujesz. Masz także inne korzyści – możesz na przykład płacić lokalnymi walutami w Azji bez ponoszenia żadnych kosztów. Brzmi zachęcająco? Dowiedz się, jak w łatwy sposób sprawdzić, kiedy ogłaszane są przez kantor Promes promocje!


Goodie – i wiesz wszystko!

Goodie to aplikacja na telefony komórkowe. Dzięki niej zawsze będziesz wiedzieć, kiedy organizowane są w kantorze Promes promocje. Wystarczy ją zainstalować, dodać Promes do listy ulubionych marek i… to wszystko. Kiedy pojawią się cenowe okazje, natychmiast otrzymasz powiadomienia. Aplikacja jest całkowicie darmowa i wygodna w obsłudze. Nie płacisz nic, a dzięki temu nie umkną Twojej uwadze żadne ogłoszone przez kantor Promes promocje, na których możesz zaoszczędzić nawet bardzo duże kwoty! Jeśli z tych czy innych powodów nie chcesz aplikacji w telefonie, możesz sprawdzać, co ma do zaoferowania kantor Promes na stronie internetowej goodie.pl. Nie czekaj – wypróbuj wszystkie możliwości goodie już dziś i korzystaj ze zniżek.