Logo Jump World
Ulubione

25 zł za godzinne atrakcje w Jump World

Ważna do odwołania

Opis

W ramach programu lojalnościowego we Wroclavii, Jump World oferuje 25 zł za godzinne korzystanie z atrakcji Parku Trampolin Jump World Wrocław (zamiast 33 zł).
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazjeJeśli należysz do grupy osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas, a przy tym cenią sobie dobrą zabawę, Jump World z pewnością jest miejscem właśnie dla Ciebie. Jump World to absolutnie wyjątkowy park trampolin. Znajdziesz w nim wszystko to, co dostarczy Tobie i Twoim bliskim mnóstwa radości. Gotowy na moc atrakcji? Jeśli tak, pora zapoznać się z ofertą Jump World i dać się ponieść endorfinom, których w tym miejscu z pewnością nikomu nie zabraknie!

Jump World – Zabrze zaprasza!Jump World to sieć parków trampolin zlokalizowanych na terenie naszego kraju. Każdy z nich to gwarancja dobrej zabawy dla każdego, bez względu na wiek. Jump World Zabrze to wspaniała propozycja dla tych, którzy wiedzą, jak wiele frajdy sprawia skakanie lub dopiero chcą się o tym przekonać! Gdzie znajdziesz Jump World? Zabrze, Katowice, Wrocław, Bielsko-Biała – oto niektóre z lokalizacji. Podobnie jak w przypadku parku Jump World Zabrze, w każdym z pozostałych parków, poza dużą przestrzenią wypełnioną trampolinami, czeka na Ciebie mnóstwo innych atrakcji. Na co należy się przygotować, korzystając z oferty Jump World? W większości parków Jump World dodatkowo znajdziesz basen wypełniony gąbkami (idealny na pierwsze skoki na „głęboką wodę”), miejsce do gry w koszykówkę i siatkówkę, strefę akrobatyczną przeznaczoną dla bardziej zaawansowanych, miejsce do gry w dobrze wszystkim znanego „zbijaka” w nieco bardziej skocznej wersji, strefę lin, w której każdy może spróbować swoich sił na wysokościach, oraz absolutnie niepowtarzalne połączenie trampolin i skaczących piłek, czyli doskonały sposób na dobrą zabawę i wymarzoną sylwetkę. Jak widać w Jump World nikt nie będzie się nudzić!

Jump World – sprawdź, jak to działa!Każdy park należący do sieci Jump World to gwarancja dobrej zabawy. Oferta wszystkich punktów obejmuje zarówno wejścia indywidualne, jak i grupowe (minimum 6 osób) oraz indywidualne zajęcia z trenerem. Przygotowany przez Jump World cennik uwzględnia różnice w cenach biletów w zależności od rodzaju biletu oraz sposobu jego zakupu – przy rezerwacji za pośrednictwem Internetu cena biletów jest niższa. W proponowanym przez sieć Jump World cenniku nie doliczono kosztu zakupu specjalnych skarpetek antypoślizgowych, które należy założyć przed wejściem na salę. Korzystanie ze wszystkich dostępnych w parkach Jump World atrakcji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

W parkach Jump World promocje zaskakują równie mocno jak ilość dostępnych atrakcjiPrzygotowane w Jump World promocje to dodatkowy atut sieci parków. Pojawiające się często zniżki cenowe umożliwiają zakup biletów w wyjątkowo niskich cenach. Dzięki temu każdy może liczyć na dobrą zabawę, bez konieczności ponoszenia zbędnych kosztów. Informacji na ich temat warto szukać na stronie goodie.pl, na której zawsze dostępne są najnowsze promocje!