Jula

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Cashback 3%

Jula

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-04-05 do 2019-04-24
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjami



Historia firmy Jula sięga roku 1979, kiedy Lars-Göran i Irene Blank w gospodarstwie Jultorp, w regionie Västergötland założyli przedsiębiorstwo Jula Industri AB produkujące łuparki do drewna. Po prawie dziesięciu latach firma sprzedawała już maszyny do pracy w lesie, w rolnictwie i ogrodnictwie. W 1992 marka posiadała drugi sklep w Sztokholmie, a w 1999 roku wprowadziła na rynek popularną gazetkę reklamową, która okazała się skutecznym kanałem marketingowym wpływającym na wzrost sprzedaży produktów Jula. Rok 2000 przyniósł dalszy rozwój. W centrum handlowym Kungens Kurva marka Jula otworzyła pierwszy multimarket. W 2011 roku Jula rozpoczęła sprzedaż w Polsce, twierdząc że to bardzo dochodowy rynek. Obecnie siedziba firmy mieści się w Warszawie, przy ulicy Malborskiej.
W roku 2015 we wszystkich 82 sklepach Jula pracowało 2800 osób. W tym samym roku firma odnotowała obrót w wysokości 5,4 miliarda koron szwedzkich. Dziś oznaczony logo marki Jula sklep oferuje 13 000 produktów w kategorii narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe.


Jula godziny otwarcia

8-21 w dni powszechne to najczęściej spotykane w sklepach Jula godziny otwarcia. Marka proponuje klientom również zakupy w sklepie internetowym, w którym znajduje się niemal cały asortyment z krótkim, funkcjonalnym opisem każdego produktu. Uruchomiony przez Jula sklep internetowy działa pod linkiem: www.jula.pl Również w tym miejscu obowiązuje Jula gazetka reklamowa. Najpierw wyszukaj interesujący Cię produkt z oferty Jula, potem dodaj go do e-koszyka, uzupełnij formularz z danymi klienta, sposobem płatności i formą dostawy, na koniec dokonaj płatności. Przesyłka uzależniona jest od wielkości gabarytu i zaczyna się już od 9,90 zł. Dostarcza się ją w godzinach 10:00 – 16:00. Jeśli masz pytania lub problemy techniczne, możesz zadzwonić pod numer 22 338 88 88 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.


Szwedzka jakość Jula i profesjonalizm

Planujesz remont mieszkania lub budowę domu? Idź do supermarketu Jula lub sprawdź, co oferuje prowadzony przez markę Jula sklep internetowy. Na miejscu możesz zapytać profesjonalnych doradców o każdy problem budowlany. Jula proponuje wiele wyprzedaży i rabatów. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego z nich, pobierz aplikację mobilną goodie. Od tej chwili o każdej interesującej ofercie poinformuje cię wiadomość push. Goodie działa na komórkach z systemem Android i iOS. Możesz również śledzić asortyment, o którym pisze wydawana przez sklepy Jula gazetka i zapisać się do Jula Club, gdzie jako klient będziesz otrzymywał wyjątkowe oferty, zaproszenie na Dni Klubowicza i wydarzenia organizowane przez oznaczony logo Jula sklep, a także uzyskasz gwarancję punktów bonusowych.