Kolekcja

"Sweet Life"

Ważna do odwołania

Opis

Sklep Jubitom prezentuje nową kolekcję "Sweet Life",
z zawieszkami w postaci lodów, lizaków i cukierków, które można mieszać z wymiennymi pachnącymi kulkami lub z kulkami z kamieni szlachetnych.

Gdzie

Wszystkie okazje

Lato to czas eksperymentów! Czas celebrować słodkie życie, nawiązując do włoskiego dolce vita. Zachęcamy zatem do obejrzenia najnowszej kolekcji marki Jubitom „Sweet Life”.

 

Najnowsza kolekcja w Jubitom

 

Kolekcja „Sweet Life” to nowość w sklepie Jubitom. Piękne zawieszki mają kształt cukierków, lodów i lizaków. Można je kupić w przedziale cenowym 41 zł-188 zł zł. W tej chwili kolekcja „Sweet Life” nie jest ona sprzedawana taniej, ale jak tylko pojawi się promocja na te produkty, goodie da Ci znać. Polecamy również do zajrzenia do sklepu internetowego marki, gdzie trwa wyprzedaż. Zjawiskowe kolczyki z kamieniami Swarovski można nabyć już teraz z 30% zniżką. Jeśli kupisz zegarek mechaniczny TISSOT w salonach Jubitom lub w sklepie online w prezencie otrzymasz spinki do mankietów gratis.

 

Promocje na biżuterię z goodie

 

Jeśli lubisz biżuterię lub szukasz pięknego prezentu dla swojej żony, narzeczonej, cioci czy córki, zachęcamy do pobrania aplikacji goodie na Twój telefon z systemem Android lub iOS. Damy Ci znać o tym o zniżkach, promocjach i kodach rabatowych w najlepszych sklepach jubilerskich. Czy wiesz, że w sklepie YES trwa obecnie wyprzedaż końcówek kolekcji biżuterii i zegarków z rabatem do 50%. Zapewniamy, że w tym sklepie znajdziesz produkt, którym się zachwycisz! Marka Ania Kruk tego lata również ma wyprzedaż, podczas której znajdziesz prawdziwe biżuteryjne cacka.