Jubiler Schubert to marka doskonale znana wśród osób ceniących sobie piękno i styl. Korzenie firmy sięgają XIX-wiecznego Wiednia. Dziś działalność firmy obejmuje wytwarzanie biżuterii, której surowcem są najlepszej jakości metale szlachetne oraz kamienie naturalne, jej sprzedaż, jak również eksport. Dlatego sygnowane przez firmę Jubiler Schubert kolczyki, zawieszki i pierścionki są cenione przez miłośników piękna na całym świecie.

Jubiler Schubert Złota Nutka

Wiele osób kojarzy firmę Jubiler Schubert dzięki… muzyce. Dlaczego? Fundowana przez firmę Jubiler Schubert Złota Nutka to upominek dla każdego zwycięzcy miesiąca, cieszącego się ogromną popularnością i sympatią widzów teleturnieju “Jaka to melodia?”, prowadzonego przez Roberta Janowskiego. Specjalnie dla tego programu wykonano ją ze złota próby 585. Oferowana zwycięzcom przez firmę Jubiler Schubert Złota Nutka jest dla nich dodatkową motywacją do wzmożenia wysiłków i wygrania. Ale Ty także możesz wejść w jej posiadanie – nawet, jeżeli kompletnie nie znasz się na muzyce. Stworzona przez firmę Jubiler Schubert Złota Nutka dostępna jest we wszystkich salonach tej sieci. Doskonale nadaje się na prezent, upominek lub jako ozdoba salonu.

Jubiler Schubert – klasa dla każdego

Wysoka jakość biżuterii oferowanej przez firmę Jubiler Schubert sprawia, że jest ona nie tylko pięknym dodatkiem do kreacji, ale również i dobrą inwestycją pieniędzy. Warto dodać, że firma Jubiler Schubert znana jest na całym świecie, a stworzone przez Jubiler Schubert kolczyki nosi wiele gwiazd ekranu, sportu i mody. Salony Jubiler Schubert znajdują się we wszystkich większych miastach kraju. Możesz zajrzeć tam w każdej chwili i na własne oczy przekonać o eleganckim stylu oraz doskonałej próbie złota każdego z wyrobów.

Jubiler Schubert – sposób na tańsze zakupy

Podobnie jak i każda inna sieć, także od czasu do czasu marka Jubiler Schubert rabaty wprowadza, co daje możliwość tańszego zakupu wybranych produktów. Jeśli dysponujesz mniejszym budżetem, takie okazje pozwalają Ci na wejście w posiadanie wysokiej jakości biżuterii, która w końcu pojawi się w zasięgu Twoich możliwości. A jak dowiesz się, kiedy Jubiler Schubert rabaty wprowadza? To proste – wystarczy pobrać aplikację goodie.

Goodie – Twoje korzystne zakupy w Jubiler Schubert

Aplikacja goodie jest całkowicie darmowa. Możesz w każdej chwili pobrać ją na swój telefon i zacząć używać w dowolnym momencie. A jak działa? Wybierz w niej firmę Jubiler Schubert i… gotowe. Teraz pozostaje Ci tylko cierpliwie czekać, aż Jubiler Schubert ogłosi promocje, rabaty, wyprzedaże, itp. Gdy tylko tak się stanie, goodie natychmiast prześle Ci powiadomienie o tym, a Ty będziesz wiedzieć, kiedy możesz udać się na cudowne zakupy.

Nie zwlekaj – pobierz goodie już dziś i odkryj nowe możliwości.