Jatomi Fitnesstylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Jatomi Fitness

Przepraszamy. Jatomi Fitness nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jatomi Fitness to sieć siłowni działająca w 19 miastach w Polsce. Marka zdobyła rzeszę wiernych fanów i nie tracąc rozpędu, prężnie się rozwija. W profesjonalnie wyposażonych siłowniach każdego dnia odbywają swój trening setki ludzi. Wprowadzane przez Jatomi Fitness promocje za każdym razem przyciągają dziesiątki nowych klientów, którzy zostają na dłużej! Dołącz do ich grona i pracuj nad swoją sylwetką z najlepszymi!


Jatomi Fitness – promocje

Proponowane przez Jatomi Fitness promocje mają trafiać do różnych grup ludzi – zarówno do tych, którzy już rozpoczęli treningi, jak i tych, którzy dopiero zamierzają wykupić karnet. Jatomi Fitness wychodzi naprzeciw osobom, które wciąż wahają się nad wyborem odpowiedniej dla siebie siłowni. To do nich skierowana jest akcja promocyjna, w ramach której mogą odebrać darmową wejściówkę do wybranej przez siebie siłowni. To niesamowita okazja, aby zobaczyć wszystko od środka, przetestować sprzęty, wyrobić sobie opinię, która po treningu w Jatomi Fitness nie może być inna, jak tylko pozytywna! W Jatomi Fitness promocje są też kierowane do tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z siłownią i chcą zaprosić do wspólnych treningów przyjaciół lub rodzinę. W takim przypadku, za każdego nowo zapisanego członka klubowicze otrzymują po 5% rabatu. Wspólny trening będzie jeszcze przyjemniejszy!


Jatomi Fitness Warszawa – siłownia blisko Ciebie

Jatomi Fitness Warszawa to 6 klubów rozlokowanych po całym mieście. Jeśli jesteś mieszkańcem stolicy, na pewno znajdziesz dogodną dla siebie lokalizację! Blue City, Galeria Rembielińska, Targówek, Zodiak, Promenada, a może Sadyba Best Mall? Doskonała kadra trenerów, najnowsze sprzęty i przestrzeń sprzyjająca treningowi to wszystko, co pomoże Ci osiągnąć wymarzone efekty!


Jatomi Fitness Kraków

Również w stolicy Małopolski nie brakuje klubów Jatomi Fitness! Kraków ma 3 siłownie pod szyldem tej marki. Jeśli najbliżej masz do centrum miasta, odpowiednią lokalizacją dla Ciebie będzie klub w Galerii Kazimierz. Przemyślana oferta i grafik zajęć fitness pozytywnie Cię zaskoczy! Tym, którzy cenią sobie luksus Jatomi Fitness proponuje treningi w Angel City – dzielnicy apartamentów! Druga strona Wisły również ma swój klub – Galeria Bonarka to miejsce idealne dla osób, które oprócz ćwiczeń lubią relaksować się w saunie i jacuzzi.


Jatomi Fitness Katowice

Jatomi Fitness Katowice to dwa kluby położone w dobrych lokalizacjach. Siłownia znajdująca się w Galerii Silesia to doskonałe miejsce dla zabieganych – świetna komunikacja z centrum miasta sprawi, że dotrzesz tam szybko i bez żadnych problemów. Drugi w Katowicach klub Jatomi Fitness znajdujący się w Galerii Supersam to jeden z najnowszych obiektów, którego wnętrze zaprojektowane zostało w wyjątkowy sposób. Musisz to zobaczyć! Pakuj torbę i biegnij na trening!