Intimissimitylko aktualne kupony, zniżki, promocje

IntimissimiIntimissimi to włoska marka odzieżowa założona w 1996 roku, która specjalizuje się w biustonoszach, figach, bieliźnie, kamizelkach i piżamach dla kobiet i mężczyzn. Na świecie produkty Intimissimi są sprzedawane w ponad 30 krajach, w przeszło 1 390 sklepach, z których 500 znajduje się we Włoszech. Bielizna Intimissimi sprzedawana jest między innymi w następujących krajach: Albania, Austria, Azerbejdżan, Chorwacja, Cypr, Czechy, Grecja, Węgry, Włochy, Łotwa, Liban, Meksyk, Polska, Portugalia, Katar, Federacja Rosyjska, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Turcja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. Bielizna Intimissimi jest również sprzedawana za pośrednictwem systemu detalicznego Victoria’s Secret w ramach umowy partnerskiej.


Intimissimi kolekcja

W Intimissimi kolekcja jest bardzo różnorodna i stylowa. Produkty Intimissimi to: biustonosze, majtki, serię basic, bieliznę ślubną, odzież, bieliznę nocną oraz akcesoria, natomiast dla mężczyzn marka przygotowała: bokserki, slipy, odzież oraz bieliznę nocną. Intimissimi stosuje takie materiały jak: jedwab, kaszmir, wełna, termiczny modal, koronka, mikrofibra, bielizna cięta laserowo, bawełna NATURAL oraz SUPIMA®. Materiały te cechują się właściwościami takimi jak: termoregulacja, przewiewność, miękkość, połysk, naturalna elastyczność, odporność w praniu, chłonność, anti pilling. W ofercie Intimissimi promocje są bardzo ważne.


Intimissimi.pl karta podarunkowa

W Intimissimi sklep gra istotną rolę w strategicznych kwestiach marketingowych. Zniżki obowiązują w Intimissimi w sklepie internetowych i stacjonarnym. Sklep internetowy Intimissimi znajduje się pod linkiem: www.intimissimi.pl. Przesyłka ekspresowa do 48 h kosztuje 9,90 zł, a dla zakupów powyżej 220 zł jest bezpłatna. Jeśli klient wybierze dostawę do sklepu stacjonarnego Intimissimi, jest ona również bezpłatna. W Polsce niestety nie działa program promocyjny Intimissimi karta podarunkowa.


Intimissimi promocje

W 2015 roku Shlomit Malka została twarzą Intimissimi i prowadziła międzynarodowe kampanie reklamowe firmy, dopóki nie została zastąpiona w 2017 roku przez Dakotę Johnson. W 2017 roku marka rozpoczyna czwartą edycję Intimissimi na lodzie. Impreza odbyła się w październiku w operze Verona Arena. W październiku 2017 roku został otwarty Intimissimi sklep o powierzchni 500 stóp kwadratowych na Piątej Alei 601. W kampanii Intimissimi w 2017 roku Mario Testino sfotografował modelkę Irinę Shayk, tenisistkę Ana Ivanović, bizneswoman Ella Mills i aktorkę Dakotę Johnson.


Intimissimi Polska

Twarzą Intimissimi Polska została modelka i reżyserka pokazów – Katarzyna Sokołowska. Marka chce swoimi produktami odzwierciedlać styl każdej kobiety i jej osobowość, siłę i ambicję. Najnowsze hasło kampanii to: „#insideandout”. Sklep Intimissimi Polska został otwarty już w 1966 roku.


Intimissimi wyprzedaż

Wiele produktów Intimissimi można kupić np. podczas akcji typu Black Friday. Jeśli jesteś zainteresowana w marce Intimissimi wyprzedażami, szczególnie w Intimissimi Polska, najnowsze informacje o nich możesz śledzić dzięki aplikacji goodie.