Indecotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Indeco

Przepraszamy. Indeco nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma Indeco to czołowy producent szaf oraz rozwiązań służących do zabudowy w Polsce. Szafy Indeco cechują się niezwykle wysoką jakością. Są przeznaczone zarówno do wnętrz prywatnych, jak i do lokali biurowych. Wszystkie szafy Indeco wyposażone są w system drzwi przesuwanych lub rozsuwanych. Ich rodzaj zastosowany w danym modelu można dopasować do własnych potrzeb. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które – podobnie jak pozostałe usługi świadczone przez firmę Indeco – pozwala wybrać szafę idealnie odzwierciedlającą upodobania każdego klienta. Co jeszcze warto wiedzieć o produktach Indeco?

Indeco – szafy dla każdego

Marka Indeco posiada w swojej ofercie szafy do każdego rodzaju pomieszczenia. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim szafy wnękowe (z drzwiami przesuwanymi lub rozsuwanymi) oraz szafy narożne. Narożne szafy Indeco z powodzeniem można ustawić w kącie pokoju, maksymalnie wykorzystując w ten sposób przestrzeń, którą dysponujemy – bez ryzyka jej nadmiernego optycznego jej pomniejszenia. Tego rodzaju szafy Indeco najlepiej sprawdzają się w holu, pokoju dziecięcym czy też sypialni. W przypadku nietypowych pomieszczeń, zawierających różnego rodzaju wnęki i zakamarki, warto wybrać szafy wnękowe, które pozwolą zaadaptować trudno dostępne miejsca w wyjątkowo praktyczny sposób.

Firma Indeco oferuje również możliwość dopasowania wnętrza szafy. Eksperci marki Indeco pomogą w zaprojektowaniu takiego wnętrza, umożliwiając wybór zróżnicowanych półek i schowków, oraz podpowiedzą, jaka liczba drążków służących do zawieszania ubrań będzie najlepsza dla danego modelu. Aby ułatwić sobie utrzymanie w szafie porządku, warto również rozważyć zamontowanie wysuwanych koszy cargo i stelaży na buty. To praktyczne rozwiązanie najlepiej sprawdza się w zwłaszcza w przypadku szaf przeznaczonych do przedpokoju. Marka Indeco, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, umożliwia ponadto zaprojektowanie specjalnego schowka, który bez problemu pomieści większe akcesoria i urządzenia, jak na przykład odkurzacz czy deska do prasownia.

Nie ulega wątpliwości, że oprócz wysokiej funkcjonalności wnętrza szafy, równie ważny jest jej wygląd zewnętrzny. W przypadku mebli przeznaczonych do małych przestrzeni eksperci Indeco proponują wybór drzwi szklanych lub drzwi wyposażonych w lustro. Dzięki temu pomieszczenie, w którym znajdzie się szafa, stanie się bardziej przestronne i wizualnie powiększone. Firma Indeco w swojej ofercie posiada też szafy przeznaczone do takich pomieszczeń jak na przykład kuchnia. Szafa w kuchni z powodzeniem może zastąpić spiżarnię.

W Indeco promocje to podstawa!

Jeśli planujemy urządzanie mieszkania lub zmianę dotychczasowego wystroju, warto zapoznać się z ofertą firmy Indeco, bowiem proponowane przez Indeco promocje z pewnością ułatwią nam to przedsięwzięcie. Chcąc zapoznać się ze wszystkim dostępnymi w danym momencie rabatami, najlepiej skonsultować się z autoryzowanym przedstawicielem Indeco w najbliższym salonie. Z pewnością pomoże nam on wybrać najbardziej korzystną