Proponowana przez Inca Play sala zabaw to miejsce, gdzie doskonale zorganizujesz swojemu dziecku czas. Inca Play to oferta niczym z wesołego miasteczka – znajdziesz tam między innymi diabelski młyn, piracki statek czy skaczącą wieżę. Inca Play wie, jak zachwycić najmłodszych! Sprawdź także inne atrakcje, takie jak duży małpi gaj, korytarz krzywych luster, pokój wspinaczkowy, atrakcje multimedialne, nowoczesną Strefę Malucha oraz wiele, wiele innych. Przyprowadź swoje dziecko do Inca Play, a na pewno nie będzie się nudzić! O jego bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany, doświadczony personel – nie masz więc się czego obawiać. Stworzona przez Inca Play sala zabaw to naprawdę najwyższa jakość.

Organizowane w Inca Play urodziny – niesamowite przeżycieJeżeli chcesz wyprawić swojemu dziecku niezapomniane przyjęcie, pamiętaj jedno – organizowane przez personel Inca Play urodziny to wspaniała zabawa. Firma dysponuje aż siedmioma designerskimi salkami urodzinowymi o różnej tematyce. Każdy znajdzie tam więc coś odpowiedniego właśnie dla siebie. Urodziny w salce przypominającej piłkarski stadion, a może laboratorium? Mali miłośnicy magii mogą skorzystać z salki wróżek. Każda proponowana przez Inca Play sala zabaw to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Firma oferuje różne pakiety urodzinowe, dzięki czemu rodzice mogą znaleźć coś odpowiadającego swoim wymogom i możliwościom finansowym. Zainteresować ich może oferowany przez Inca Play rabat. Jak śledzić obniżki? To proste. Zainstaluj na swoim smartfonie aplikację goodie. Dodaj Inca Play do ulubionych miejsc, a wtedy żadne świetne okazje już Cię nie ominą. Teraz każda oferowana przez Inca Play sala zabaw stoi przed Tobą otworem! Organizując swojemu dziecku urodziny w takim miejscu stawiasz też na wygodę – nie musisz przygotowywać przyjęcia w domu. Oszczędź czas, który już teraz dzięki Inca Play możesz poświęcić rodzinie.

Inca Play proponuje różne pakiety – znajdź cos dla siebie!Jeżeli chcesz dla swojego dziecka naprawdę wspaniałej rozrywki na wysokim poziomie, wybierz Inca Play. Dzięki aplikacji goodie nie ominie Cię żaden oferowany przez Inca Play rabat i użytkowanie proponowanych atrakcji będzie jeszcze bardziej przyjemne. Inca Play oferuje także swoje własne menu – w końcu trzeba coś zjeść, żeby mieć siły do wesołej zabawy, prawda? Stworzona przez Inca Play sala zabaw w swoim menu oferuje między innymi: pizzę, frytki, tartę ze szpinakiem, talerz owoców czy świeżo wyciskane soki. Zajrzyj także do katalogu tortów i wybierz coś odpowiedniego na urodziny organizowane dla Twojego dziecka w Inca Play. Brzmi dobrze? Oczywiście! Odwiedź warszawską Inca Play już dziś i przekonaj się, że Twoje dziecko wprost pokocha to miejsce. Najważniejsze są przecież zróżnicowane atrakcje, radość i świetna atmosfera. O to właśnie zadba personel Inca Play.