Imperial Storetylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Imperial Store

Przepraszamy. Imperial Store nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.



Oferta Imperial Store powinna zainteresować każdą modną kobietę. Dlaczego? Butik Imperial w warszawskim Blue City oraz Modo sprzedaje trzy włoskie marki, cieszące globalnym uznaniem – Imperial, Please i Met. Dzięki nim zawsze będziesz wyglądać się świetnie! Czym charakteryzuje się odzież Imperial Store?

Imperial Store na każdą okazję!

Marka Imperial została założona w 1978 we Włoszech. Od momentu powstania towarzyszy jej idea szerzenia nowej koncepcji osobistego stylu, zróżnicowanego dla różnych potrzeb rozwijającego się rynku odzieżowego. Połączenie tradycji z duchem nowoczesności nadaje marce Imperial unikalny charakter, co łatwo zauważyć, przyglądając się zarówno kolekcjom damskim, jak i męskim. To właśnie od niej butik wziął swą nazwę – Imperial Store.

Please to marka, która powstał w 1993, a założyły ją osoby wcześniej związane z… Imperial. Tutaj od początku obowiązywał casualowy styl, dedykowany kobietom z dużych miast, a z biegiem czasu pojawiła się również oferta dla dzieci. Ostatnia marka, jaką znajdziesz w Imperial Store, to MET. Charakteryzuje ją duży wybór ubrań na każdą okazję, często bogato zdobionych, a co najważniejsze dopracowanych w najmniejszym szczególe i oferujących pełną wygodę użytkowania.

Imperial Store – moda w cenie… niewielkiej!

Do wizyty w Imperial Store i skorzystania z oferty butiku zachęcają bardzo przystępne ceny dostępnych tam ubrań. Możesz przekonać się dzięki temu, że świetne stylizacje wcale nie muszą kosztować majątku! A ponieważ od czasu do czasu pojawiają się w Imperial Store promocje, możesz płacić jeszcze mniej! Dlatego dobrze wiedzieć, kiedy trwa w Imperial Store wyprzedaż. I nie musisz w tym celu sprawdzać codziennie informacji w sieci na ten temat. Wystarczy niewielka aplikacja, która zawsze powie Ci, czy w Imperial Store promocje właśnie się zaczęły!

Goodie – coś dla Ciebie!

Goodie to nazwa aplikacji, którą możesz pobrać w każdej chwili na swojego smartfona. Po instalacji wybierz lokalizację – czyli w tym przypadku Warszawę. Jeśli rozpoczną się w Imperial Store promocje, otrzymasz o tym powiadomienie. Dotyczy to także innych okazji cenowych, a więc jeśli zostanie ogłoszona w Imperial Store wyprzedaż kolekcji czy rabaty na wybrane produkty, dzięki goodie od razu będziesz o tym wiedzieć!

Możesz także w dowolnej chwili wpisać do wbudowanej w aplikacji wyszukiwarki nazwę „Imperial Store”, aby sprawdzić, czy nie ma w danym momencie jakichś wartych uwagi okazji!

Dzięki goodie możesz płacić za zakupy w Imperial Store jeszcze mniej! Dzięki temu możesz nabyć wspaniałą, markową odzież za niewielkie pieniądze! Przekonaj się o tym już dzisiaj – pobierz goodie na swój telefon i wypróbuj w praktyce! Dzięki aplikacji żadne organizowane przez Imperial Store promocje nie przejdą Ci koło nosa!