IKEA

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Cashback 5%

IKEA

Gazetki

 • W tym tygodniu
  Oferta ważna od 2018-08-22 do 2019-07-31
  Nowa Gazetka
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiRozgość się na wygodnie na sofie IKEA i sprawdź w aplikacji goodie lub na stronie goodie.pl, jakie promocje i raty przygotowała dla Ciebie firma IKEA. Marka posiada w swojego ofercie wszystko, czego potrzebujesz do swojego przytulnego mieszkania i pięknego domu. Wysoka jakość, funkcjonalność, dobre wzornictwo to cechy, które są szczególnie cenione przez tę firmę i jej użytkowników. Co ważne – zawsze w przystępnej – często promocyjnej – cenie. Skandynawski design, który pochodzi z dalekiej Północy, mile i na stałe rozgościł się w polskich domach.


IKEA – sofa, promocje i raty

Skoro siedzisz już w wygodnej sofie, dobierz do niej stylowy dywan, ławę, stolik podręczny, regały, półki. To zawsze stylowe meble, solidne, proste, praktyczne, ale i eleganckie. Możesz w dobrać do nich również świece, dywaniki, doniczki czy ręczniki. Pamiętaj o lustrach. Jeśli chcesz rozjaśnić swoje wnętrze lub je powiększyć, lustra są nieodzowne. Tak! Z IKEA urządzisz całe mieszkanie, zarówno pokój, kuchnię, przedpokój jak i łazienkę. Wszystkie potrzebne sprzęty do Twojego mieszkania i domu znajdziesz w katalogu oraz gazetce. Co ważne możesz kupić je dzięki wielu promocjom, które przygotowała marka oraz ratom. A jeśli jakiś stolik czy szafka nie będzie pasowała do Twojego wnętrza, możesz je w spokojny, komfortowy sposób dokonać zwrotów.


Rodzina IKEA, czyli IKEA Family

Wartością IKEA jest podnoszenie komfortu codziennego życia. Przygotowała więc bardzo interesujący i korzystny program lojalnościowy nazwany IKEA Family, który m.in. zawiera liczne promocje. Jeśli do niego należysz i zarejestrowałeś dany zakup przy użyciu Karty IKEA Family, nie musisz pokazywać dowodu zakupy – paragonu przy dokonywaniu zwrotu. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie: www.IKEA.pl/family. Jeśli zgubisz tę kartę, również nie ma problemu. Możesz ją wydrukować w jednym z kiosków znajdujących się w dziale Family. Z taką kartą masz dostęp do:

 • ciekawych artykułów i porad
 • darmowej kawy i herbaty od poniedziałku do piątku w restauracji IKEA
 • specjalnych ofert w restauracji
 • ofert weekendowych i miesięcznych
 • promocje na produkty z oferty IKEA Family
 • promocje w ofercie partnerów
 • inspirujących konkursów.

Nie bez powodu IKEA posiada ponad 315 sklepów w aż 27 krajach.


IKEA – katalog, gazetka i promocje

Co roku do sklepów IKEA trafia 9, 5 tysiąca produktów, i co roku oferta jest rozszerzana o ok. 2 tys. produktów. Można je komfortowo przeglądać w wydawanej specjalnej gazetce, pełnej wyjątkowo interesujących aranżacji wnętrz. Gazetka IKEA to znakomity pomysł, żeby zainspirować się i w piękny sposób wystylizować swoje wnętrze. Meble i dodatki można kupić niejednokrotnie dzięki różnym promocjom. Co ważne liczy się jakość materiałów, z których wykonywane są produkty. Są one przyjazne dla środowiska, odnawialne, mogą zostać ponownie przetwarzane lub recyklingu. Marka IKEA kieruje się zasadą „mniej znaczy więcej”. Te materiały to po pierwsze drewno, które od połowy 2017 roku będzie posiadało certyfikat FSC® (Forestry Stewardship Council). Hiacynt wodny jest wykorzystywany do ręcznie plecionych produktów np. podkładek na stół. Kolejne materiały to: bambus, len i tkaniny lniane, better cotton i kompozyt polimerowo-drzewny. Dodaj markę IKEA do obserwowanych w aplikacji goodie i otrzymuj informacje push na swój telefon o nowościach, zniżkach i promocjach. Publikujemy zawsze aktualny katalog i gazetkę oraz liczne informacje o promocjach.