iHerbtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

iHerb

Przepraszamy. iHerb nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.iHerb to jeden z najpopularniejszych zagranicznych sklepów internetowych w Polsce. Jest to największy sklep z produktami tzw. prozdrowotnymi. Na iHerb można znaleźć ponad 35 tysięcy produktów, takich jak suplementy diety, zioła, herbaty, eko kosmetyki, a ponadto probiotyki i produkty odpowiednie dla osób np. uczulonych na gluten, wegan, raw food. Bez trudu na iHerb można kupić produkty marek nieznanych i niedostępnych w Polsce, a także edycje limitowane produktów, które były dostępne na przykład tylko na rynku amerykańskim.

Ogromną zaletą sklepu iHerb jest możliwość płacenia w złotówkach, mimo że jest to sklep amerykański. Ponadto na zakupy ze strony iHerb czeka się zaledwie dwa tygodnie, co również jest dużą zachętą dla klientów. Nie da się też nie zauważyć, że iHerb sklep organizuje wiele promocji, które sprawiają, że produkty sprzedawane na stronie są tańsze nawet niż zakup podobnych u nas w sklepie stacjonarnym. Oprócz tego iHerb jest znane z oferowania cash backu za zakupy czy wielu kodów rabatowych, które można wykorzystać przy każdym zamówieniu.


Ile można dostać rabatu i czy trzeba płacić cło?

Warto od razu zaznaczyć, że ponieważ zakupy robi się w hurtowni w USA, to z iHerb cło faktycznie może być do zapłaty. Ale wedle aktualnych przepisów trzeba zrobić zakupy za ponad 80$, aby za zakupy z iHerb cło zapłacić. Przy mniejszych kwotach nie jest ono naliczane. Aby ominąć cło przy większych zakupach, można podzielić je na kilka paczek. Bardzo często można też znaleźć, na przykład na blogach o zdrowej żywności, iHerb kod rabatowy upoważaniający do zakupu o 5$ taniej. Aby jednak wiedzieć, kiedy taki iHerb kod rabatowy jest ważny, warto śledzić iHerb na goodie.pl albo w aplikacji mobilnej goodie, gdzie pojawiają się informacje o tym, kiedy iHerb promocje organizuje i na co dokładnie. Czasem bowiem jest to iHerb kod rabatowy do wykorzystania przy zakupach za minimum 60$, a czasem wystarczy wydać 5,01$, żeby dostać kod na 5$, a za zakupy w efekcie zapłacić np. 0.01$. Za samą rejestrację na stronie sklepu jest dostępny od iHerb kod rabatowy na 5$ na dokonanie pierwszych zakupów.


Co kupić na iHerb?

Warto przede wszystkim sprawdzić na stronie sklepu zakładkę iHerb promocje, gdzie pokażą się wyprzedawane produkty z różnych kategorii. Jednak najpopularniejsza na iHerb na chwilę obecną jest żywność bez glutenu, której oferta jest bardzo bogata, a większości produktów nie znajdziemy w polskich sklepach. Ponadto iHerb słynnie z najlepszych suplementów diety i probiotyków. Popularne są też na iHerb kosmetyki naturalne. iHerb sklep oferuje również produkty dla dzieci.