House&moretylko aktualne kupony, zniżki, promocje

House&more

Przepraszamy. House&more nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma House&more została założona z myślą, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich tych, dla których niestandardowa aranżacja wnętrz i nowoczesne wzornictwo są kwestiami priorytetowymi. Warto podkreślić, że wspomniana marka obejmuje nie tylko sklep internetowy, ale również trzy salony concept store, gdzie klienci mogą na własne oczy ocenić zaproponowane przez specjalistów zatrudnionych w House&more kompozycje stylistyczne. Eksperci House&more dużą wagę przykładają do tego, aby wnętrze urządzone według konkretnej koncepcji było z jednej strony przytulne, z drugiej zaś – odznaczało się subtelną i nieszablonową elegancją. Warto odwiedzić salony House&more i podziwiać aranżacje profesjonalistów.


Wieloaspektowa działalność House&more inspiracją dla projektantów wnętrz

Pracownia House&more jest renomowanym dystrybutorem elementów wyposażenia wnętrz. Słynie ona z owocnej współpracy z tak znanymi światowymi markami, jak na przykład Eichholtz, Riviera Maison czy Van Room. Asortyment sklepu, który można przeglądać na profilu House&more facebook, również jest imponujący. Obejmuje on nie tylko tradycyjne meble przeznaczone do domu i ogrodu, ale również artykuły wykonane ze szkła i porcelany, tekstylia, lampy, plafoniery i artykuły dekoracyjne. Z uwagi na fakt, że menadżerowie tej organizacji regularnie wychodzą z nowymi inicjatywami, organizując House&more promocje, osoby dysponujące skromniejszym budżetem również znajdą coś dla siebie. Mogą one bowiem skorzystać z innowacyjnej aplikacji goodie, która oferuje kupony rabatowe do wykorzystania w House&more.


House&more facebook pełen inspiracji z różnych zakątków świata

Przestrzenie typu concept store, które są prezentowane przez markę House&more, mają jeden wspólny mianownik. Są one bowiem połączeniem klasycznej prostoty z bezkompromisowym minimalizmem nowoczesnych aranżacji pochodzących z różnych zakątków naszego globu. Stoiska House&more są opracowane według różnych motywów. W ich aranżacji, która często jest publikowana na profilu House&more facebook, dostrzec można takie style jak Hampton, ShabbyChic oraz prowansalski. Entuzjaści urbanistycznych klimatów niewątpliwie docenią zdecydowany styl nowojorski. Bez względu na wybraną konwencję stylistyczną klient ma pewność, że wybrał zestaw, który z jednej strony wyróżnia się wysoką jakością i zastosowaniem naturalnych materiałów, natomiast z drugiej strony epatuje subtelną wytwornością.


House&more marką dedykowaną osobom ceniącym sobie nietuzinkowy styl życia

Różnorodności pomysłów kreatorów firmy, którą można podziwiać na profilu House&more facebook, nie sposób przecenić. Dogłębni znawcy tematu i pasjonaci designu już dawno dostrzegli, że kreatorzy marki House&more błyskawicznie reagują na stale zmieniające się trendy we wzornictwie, dostosowując swoje firmowe portfolio do nowych wymagań klientów. Co ważne, bardzo korzystne House&more promocje sprawiają, że oferta firmy pozostaje w zasięgu ludzi o mniej zasobnych portfelach. Organizacji House&more udało się zatem pogodzić wiele pozornie przeciwstawnych celów: wysoką jakość i przystępne ceny, nieskrępowaną wygodę i gustowną elegancję. Dzięki temu produkty marki emanują niepowtarzalnym urokiem, pozostając zarazem niezwykle funkcjonalne.