Hotel Baniatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Hotel BaniaHotel Bania Białka Tatrzańska oferuje swoim klientom czterogwiazdkowy standard pokojów oraz wiele atrakcji dla całej rodziny. Hotel Bania zlokalizowany jest u podnóża Tatr Wysokich, co sprawia, że codziennie możemy budzić się z pięknym widokiem za oknem. Historia tego obiektu sięga jeszcze 1955 roku, kiedy to Karol Dziubasik postanowił zaoferować gościom z całego kraju tradycyjną, góralską agroturystykę. W 1979 roku otworzył punkt gastronomiczny, który cieszył się bardzo dużą popularnością. W 1987 roku wbudowano dom wczasowy Janina, a 1983 roku stworzono wyciąg na Bani, który funkcjonuje do dziś. Do 1991 roku powstało kolejnych siedem wyciągów, a w 1994 roku zakupiono zaawansowany i nowoczesny jak na tamte czasy system naśnieżania stoków. Przez cztery lata – od 2001do 2005 roku budowano pierwszy Hotel Bania, mogący pochwalić się trzema gwiazdkami, a w 2012 roku do użytku oddano obecny Hotel Bania, który ma cztery gwiazdki i doceniany jest przez gości z całego świata.

Terma Bania HotelHotel Bania Białka Tatrzańska oferuje swoim klientom mnóstwo atrakcji, w tym nowoczesne termy Terma Bania Hotel oddane do użytku w 2011 roku, kolej krzesełkową, Karczmę Bania oraz Zielony Szałas, zlokalizowany tuż obok stoku narciarskiego, będący restauracją z pokojami gościnnymi. Co istotne, park wodny Terma Bania i hotel znajdują się obok siebie, a wejście do parku jest dla gości hotelu bezpłatne. W 2013 roku właściciele Hotelu Bania postanowili otworzyć ośrodek Sielsko Anielsko Wellness & Spa, gdzie goście mogą korzystać z saun, gabinetów zabiegowych oraz salonu fryzjerskiego.

Hotel Bania – cennikOferowane przez Hotel Bania promocje pozwalają na spore oszczędności. Noclegi wraz z usługami dodatkowymi w obiekcie Hotel Bania zaczynają się już od 270 złotych za osobę. Dla seniorów przygotowana została dodatkowa promocja, która pozwala na nocleg za 190 złotych za osobę. Proponowany przez Hotel Bania cennik jest naprawdę atrakcyjny, a najświeższe oferty z tego obiektu wypoczynkowego, w tym trwające w Hotelu Bania promocje, znajdziemy na platformie goodie, która zawiera w swojej bazie tysiące promocji na noclegi i nie tylko. Co ważne, goodie dostępne jest w formie przejrzystej aplikacji mobilnej.

Bezpieczeństwo transakcjiRezerwując nocleg w obiekcie Hotel Bania mamy gwarancję, że na pewno zostaniemy przyjęci przez recepcję po przyjeździe do Białki Tatrzańskiej. Za nocleg możemy zapłacić na miejscu gotówką lub kartą płatniczą, albo przelewem internetowym. Co ważne, obsługa obiektu Hotel Bania nie przechowuje naszych danych osobowych i nie są one w żadnej sposób przetwarzane przez osoby trzecie. Klienci mogą wykorzystywać znalezione w sieci, oferowane przez Hotel Bania promocje nawet będąc już na miejscu. Pobierz goodie, dodaj Hotel Bania do listy ulubionych miejsc i śledź na bieżąco Hotel Bania promocje!