Horyzonttylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

HoryzontDla wszystkich miłośników turystyki, zarówno tej zwykłej, jak i kwalifikowanej, Horyzont to odzież i sprzęt turystyczny, bez którego w zasadzie żadna wyprawa nie jest możliwa. Dla klientów sieci Horyzont sklep oraz Horyzont promocje to określenia, które są gwarancją komfortowego i bezpiecznego wypoczynku, w każdych warunkach i o każdej porze roku.


Horyzont – kilka faktów z historii

Wszystko rozpoczęło się w 1995 roku, kiedy to kilka osób, które bez turystyki nie wyobrażały sobie życia, stworzyło firmę i rozpoczęło sprzedaż hurtową sprzętu turystycznego. Horyzont sklep, a właściwie sklepy oraz Horyzont sklep online, to dziś najlepsze miejsca, gdzie można zaopatrzyć się w sprzęt turystyczny. Dzieje się tak dlatego, że całą filozofię firmy i sieć sklepów Horyzont tworzą ludzie ogarnięci turystyczną pasją, a więc Horyzont to także możliwość korzystania z doświadczeń zdobytych w czasie ich wielu wypraw, które często były ekstremalne.
Firma ta, to nie tylko Horyzont promocje i oferowane przez Horyzont zniżki, to także wartość dodana, bo oprócz sprzedaży, Horyzont zajmuje się popularyzacją turystyki, outdooru i wszelkiego rodzaju aktywnej rekreacji. Horyzont publikuje opracowania, które pozwalają klientom zapoznać się z możliwościami oferowanego sprzętu i innych produktów. To Horyzont przeprowadza i publikuje wyniki testów jakościowo-porównawczych sprzętu i dzięki temu dużo łatwiej podejmować decyzje zakupowe.


Horyzont – asortyment

Horyzont oferuje szeroką gamę produktów, która może zaskoczyć niejednego klienta. Największy wybór namiotów znajdziesz właśnie w sklepach Horyzont; począwszy od tych jednoosobowych czy dwuosobowych, aż po ogromne namioty rodzinne. Tu też znajdziesz zawsze namioty plażowe, a nawet płachty biwakowe. Bez problemu wybierzesz dla siebie śpiwór i karimatę, a dla pasjonatów wypoczynku i relaksu Horyzont oferuje hamaki, które stają się coraz popularniejsze.
Horyzont sklep zawsze ma ciekawe zniżki, a hasło Horyzont promocje przyciąga wielu klientów. To w tych sklepach znajdziesz: odzież, obuwie, plecaki czy inne akcesoria w bardzo korzystnych cenach; począwszy od butów wspinaczkowych i czekanów, po kije trekkingowe, a nawet sprzęty wspomagające treningi, takie jak kompasy i krokomierze. Zacznij zatem śledzić oferowane przez Horyzont promocje, a możesz to robić dzięki znakomitej aplikacji goodie, gdzie po wprowadzeniu Twoich preferencji, zawsze znajdziesz ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.


Horyzont sklep stacjonarny czy Horyzont sklep online?

Klienci często zastanawiają się, z jakiej formy zakupów korzystać. Horyzont sklep online to wygoda zakupów, które można robić, siedząc w swoim ulubionym fotelu. Każdy zakupiony produkt można zwrócić w ciągu 30 dni. Można także bez problemu korzystać z promocji, bo Horyzont zniżki oferuje także online. Horyzont sklep stacjonarny to odpowiednia forma zakupów dla tych, którzy lubią dotknąć każdy przedmiot, chcą na miejscu przymierzyć kurtkę czy buty i nie lubią odsyłać zakupionego towaru. Jednak zarówno ci kupujący stacjonarnie, jak i online, będą zadowoleni z zakupów w sklepach Horyzont.