Heliostylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Helios

Przepraszamy. Helios nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Helios S.A. – polska sieć kinowa (kiedyś Centrum Filmowe Helios S.A)  to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów między innymi w: Opolu, Rzeszowie, Bydgoszczy, Gdyni i Radomiu. Helios posiada 43 kina o łącznej liczbie 237 ekranów i ponad 48 tysięcy foteli. 31 sierpnia 2010 roku Helios S.A stał się częścią grupy Agora S.A. W kinach Helios zobaczymy najnowsze produkcje filmowe w formacie 2D i 3D. Poza zwyczajnym repertuarem Helios oferuje swoim widzom seanse w ramach Projektów Specjalnych dedykowanych wybranym grupom widzów: Nocne maratony filmowe, Kino konesera, Kino kobiet, Helios na scenie, Kino Konesera, Kino na Temat oraz Kultura Dostępna. Nie zapomina też o dzieciach, którym dedykuje liczne wydarzenia specjalne pojawiające się cyklicznie w ramach projektu Helios dla Dzieci. Widzów przyciąga znakomita atmosfera panująca podczas pokazów filmowych oraz wyselekcjonowanego repertuaru, w którym każdy widz znajdzie coś dla siebie. W kinie znajduje się także Helios Café, w której można napić się pysznej kawy czy bar kinowy oferujący świeży popcorn, napoje lub wiele różnych rodzajów słodyczy. Poza specjalnymi projektami, sieć Helios oferuje jeszcze specjalne spektakle przedpremierowe (z udziałem twórców), koncerty, gry i zabawy dla dzieci, konkursy czy seanse dla grup szkolnych i firm. Repertuar oraz cennik na poszczególne wydarzenia możesz sprawdzić na stronie internetowej www.helios.pl.  Marka została nagrodzona Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu, w kategorii Usługi oraz tytułem Created in Poland Superbrands 2015/2016 w kategorii Kina.

Promocje w multipleksach HeliosW każdy wtorek w sieciach Helios bilety dla wszystkich są do kupienia w super cenach. Zajrzyj na stronę internetową kina Helios i sprawdź cennik! Dodatkowo od poniedziałku do piątku na seanse do godziny 13.30 każdy bilet kosztuje tylko 18 zł! A w czwartki w ramach projektu „Kultura dostępna” o godzinie 18.00 bilety na wybrane polskie filmy kosztują 10 złotych. Kultura dostępna jest projektem, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zaznajomić się z polską sztuką filmową. Projekt jest realizowany dzięki Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Helios z goodieWypróbuj aplikację mobilną Helios, z jej pomocą w łatwy sposób kupisz i zarezerwujesz bilety na wybrany prze Ciebie film, przejrzysz repertuar czy obejrzysz zwiastun i zapoznasz się z zapowiedziami kinowymi. Dzięki aplikacji nie będziesz już musiał czekać w kolejce po bilet, możesz od razu udać się na seans filmowy, zapomnij o papierowym bilecie, wchodząc na salę, pokaż obsłudze telefon z kodem QR. Dodatkowo jeśli zainstalujesz naszą aplikacje goodie lub odwiedzisz stronę internetową www.goodie.pl, będziesz zawsze wiedzieć o nadchodzących premierach i promocjach.