Hard Rock Cafe Warsawtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Hard Rock Cafe Warsaw

Przepraszamy. Hard Rock Cafe Warsaw nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Lokal Hard Rock Cafe Warsaw został otwarty 8 lutego 2007 roku, przy ulicy Złotej 59. W pobliżu znajduje się Dworzec Centralny, blisko jest też do Pałacu Kultury i Nauki. Hard Rock Cafe Warsaw to pierwsza w Europie Środkowej restauracja z sieci Hard Rock Cafe. Sieć została założona w 1971 roku przez Isaaca Tigretta i Petera Mortona w Londynie. Obecnie na całym świecie znajduje się 191 Hard Rockowych lokacji w 61 państwach: 173 restauracje, 23 hotele i 11 kasyn. Hard Rock Cafe Warsaw to również jedyna w Europie restauracja, w której znajduje się profesjonalne studio radiowe, z którego nadawane są na żywo audycje radia Antyradio i transmisje koncertów. Restauracje takie jak Hard Rock Cafe Warsaw słyną ze wspaniałej atmosfery, widowiskowych koncertów i licznych muzycznych pamiątek na ścianach – tak zwanych Memorabilii rock&rolla. Należą do nich koszulka Elvisa Presleya, kurtka Jimiego Hendrixa czy gitara Prince’a. Restauracje pozyskują pamiątki, prosząc bezpośrednio artystów, a czasem biorąc udział w aukcjach na całym świecie. Dzięki temu Hard Rock ma największą kolekcję przedmiotów związanych z rock&rollem na świecie. Warto przyjść do Hard Rock Cafe Warsaw chociażby po to, by na własne oczy zobaczyć historię muzyki rockowej! Hard Rock Cafe Warsaw to jedyne muzeum, na którego terenie możesz też smacznie zjeść i posłuchać muzyki.

 

Hard Rock Cafe Warsaw to nie tylko muzeum historii muzyki

 

Na tysiącu metrów kwadratowych i dwóch poziomach możesz zjeść w świetnym otoczeniu i przy ulubionej muzyce. Hard Rock Cafe Warsaw menu to kuchnia przede wszystkim amerykańska i meksykańska podana tak, by smakowała również Polakom. Hard Rock Cafe Warsaw menu jest bardzo rozbudowane. W ramach Hard Rock Cafe Warsaw menu oferujemy przystawki, sałatki, dania główne, mięsa w sosie barbecue, burgery, kanapki, śniadania, desery i dania dla dzieci. Dla amatorów mocniejszych trunków Hard Rock Cafe Warsaw menu ma koktajle, wino i whisky.

 

A po jedzeniu w Hard Rock Cafe Warsaw nie ma to jak…

 

Dla spragnionych muzycznych wrażeń Hard Rock Cafe Warsaw ma scenę, na której odbywają się koncerty dedykowane sławom rocka i konkursy młodych talentów.

 

W Rock Shopie Hard Rock Cafe Warsaw znajduje się wiele rock&rollowych gadżetów. Oferowane w Hard Rock Cafe Warsaw promocje skuszą każdego, kto chce wyglądać cool. Wielu podróżników kolekcjonuje koszulki Hard Rock Cafe z różnych miast na świecie. Chcesz mieć swoją? Koniecznie dowiedz się, jakie są organizowane Hard Rock Cafe Warsaw promocje! Zainstaluj aplikację goodie i bądź na bieżąco!

 

Poza Hard Rock Cafe Warsaw są jeszcze dwa Hard Rocki: w Krakowie i w Gdańsku. Wkrótce ma być otwarty czwarty lokal we Wrocławiu. Zajrzyj do Hard Rock Cafe już dziś!