Groszektylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Groszek

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-06-06 do 2019-06-19
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiSieć samoobsługowych sklepów Groszek założona została w 2000 roku i obecnie posiada pod swoją kontrolą około 1700 placówek. Oddany do użytku klientów firmy Groszek sklep oferuje 120 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Groszek powstał dzięki wkładowi finansowemu marki Eurocash, która funkcjonuje na naszym rodzimym rynku już od 1993 roku. Przychód roczny sklepów Groszek wynosi około 1300 milionów złotych. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie przy ulicy Metalurgicznej.

Marka Groszek działa na zasadzie franczyzy. Oznacza to, że każdy właściciel sklepu spożywczego może stać się partnerem sieci Groszek, która udostępnia mu swoje logo, cenną pomoc w prowadzeniu biznesu oraz kontakty do dostawców. Sklepy Groszek oferują najwyższej jakości. świeży asortyment. To także profesjonalnie wyszkolony personel (średnia liczba pracowników na sklep – 7 osób). Fakt, że oferowany przez Groszek sklep jest bardzo przestronny sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Groszek pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądzeProponowane przez sklep Groszek promocje pozwalają na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy. Opracowywana przez pracowników sieci Groszek gazetka zawiera najświeższe, cotygodniowe oferty na artykuły spożywcze i gospodarstwa domowego. Aby być z nimi na bieżąco, warto korzystać ze strony goodie.pl, której baza kilkuset marek zawiera zawsze aktualne promocje. Goodie to również intuicyjna aplikacja mobilna na system operacyjny Android oraz iOS. Warto również zwrócić uwagę na to, że oddany do użytku przez markę Groszek sklep jest bardzo przyjazny dla klienta i oferuje bardzo przejrzysty układ regałów, który pozwoli na szybkie zrobienie potrzebnych zakupów. Warto zainteresować się asortymentem sieci sklepów Groszek, chociażby ze względu na jakość oferowanych produktów, która jest niezwykle wysoka.

Groszek to również własna marka produktówOdwiedzając działający w sieci Groszek sklep możemy skorzystać z bardzo rozbudowanej bazy własnych produktów marki. Są one tańsze niż te proponowane przez czołowych producentów, a jednocześnie bardzo wysokiej jakości. Obecnie Groszek zapewnia ponad 400 produktów marki Dobry Wybór! Najświeższe informacje o tej marce również zawiera oferowana przez Groszek gazetka reklamowa, dostępna na platformie goodie. Również na produkty marki Dobry Wybór! dostępne są przygotowywane przez sklepy Groszek promocje.

Groszek doceniany przez najlepszychPrzez kilka lat sklepy działające w sieci Groszek dostawały liczne nagrody, takie jak Superbrands w kategorii sklepów spożywczych i przemysłowych, „Hermes”, przyznawaną przez gazetę „Poradnik Handlowca” w kategorii sieci sklepów franczyzowych oraz wyróżnienia „Polska Jakość” i „Dobra firma”. Oznacza to, że oddany do użytku marki Groszek sklep oferuje wysokiej jakości obsługę i dobrej jakości produkty. Obecnie placówki Groszek zlokalizowane są na terenie całego kraju, bez względu na to, czy dana miejscowość jest duża, czy mała.