Gringo Bar / Salsowniatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Gringo Bar / Salsownia

Przepraszamy. Gringo Bar / Salsownia nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Czy odpowiada Ci ostrzejsze jedzenie? Jeśli mocne smaki to coś, co lubisz, odwiedź koniecznie Gringo bar. To niezwykłe miejsce, gdzie oferowane są potrawy o profilu tex-mex w fuzji z polskim podniebieniem. Efektem jest świeże i zdrowe jedzenie. Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z oferty tego miejsca.

Gringo bar menu – palce lizać

Zanim powiemy coś o oferowanym przez Gringo bar menu, warto zaznaczyć, że w charakter każdego lokalu Gringo bar wpisane są wartości oparte o uczciwość w sprzedaży i zdrowie gości oraz pracowników. Jest to miejsce wolne od plastiku i nasycone pozytywną energią, gdzie w kuchni funkcjonuje kilka prostych zasad: używa się stuprocentowego sera cheddar, słodzenie odbywa przy użyciu cukru z brzozy, solenie solą himalajską i nie ma nawet śladu GMO. Dlatego Gringo bar menu to samo zdrowie i naturalne smaki. Ponadto dania serwowane są w estetycznych, jednorazowych, ekologicznych opakowaniach, które nie mają żadnego wpływu na smak oraz kształt oferowanych potraw.

A co konkretnie znajduje się w Gringo bar menu? Znajdziesz w nim zarówno dania główne, jak i przystawki, śniadania, napoje słodkie, zimne i ciepłe. Obojętnie o jakie porze dnia nie przyjdziesz, Gringo bar zapewni Ci pełny żołądek i brak uczucia głodu przez wiele godzin. Pełne menu możesz znaleźć na oficjalnej stronie marki.

Gdzie można odwiedzić Gringo bar?

Lokale sygnowane charakterystycznym logo Gringo bar znajdują się w Warszawie i Poznaniu. Jeśli nie mieszkasz w żadnym z tych miast, żaden problem. W ciepłych miesiącach foodtruck Gringo Bar przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, karmiąc na najważniejszych wydarzeniach odbywających się w całym kraju. A jeśli mieszkasz w mieście, gdzie znajduje się lokal marki, nie musisz go odwiedzać, aby skosztować wspaniałych potraw. Oferowana przez Gringo bar dostawa umożliwia zamówienie wybranych pozycji z menu z dostawą prosto do Twoich drzwi. Dlatego czy jesteś w pracy, czy w domowym zaciszu, możesz rozkoszować się meksykańska kuchnią Gringo bar.

A o jakości serwowanych potraw mogą świadczyć liczne nagrody branżowe, które marka ta otrzymała w minionych latach.

Gringo bar – zniżki

Choć Gringo bar ma bardzo przystępne ceny, mogą być one jeszcze przyjemniejsze. Od czasu do czasu ogłaszane są przez Gringo bar zniżki, co umożliwia zakupy za mniejsze kwoty. Obojętnie, czy korzystasz z promocji na miejscu, czy interesuje Cię oferowana przez Gringo bar dostawa, płacisz taniej. Aplikacja goodie, którą możesz pobrać za darmo na swojego smartfona, pomoże Ci w tym, informując, kiedy zaczynają się organizowane przez Gringo bar promocje. Dzięki temu nigdy nie przegapisz okazji, żeby kupić w Gringo bar wybrane potrawy i zapłacić mniej niż zazwyczaj.