Greno Hometylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Greno Home

Przepraszamy. Greno Home nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Firma Greno Home wydobyła tekstylia z cienia codziennej prozaiczności i przeniosła je w blask wielkiego świata przyjemności dla ciała i rozkoszy dla oczu. Greno Home konsekwentnie dba o swoje odkrycie od 25 lat. Warto tu wspomnieć, że tekstylne szlaki zawiodły Greno Home do Bielawy, gdzie czekała renomowana, znana od 200 lat marka Bielbaw, której firma Greno Home przywróciła dawną świetność i jednocześnie nadała nowy blask. Także inna podróż Greno Home zakończyła się sukcesem. Pod skrzydła Greno Home trafiła marka Frotex, której tradycja sięga ponad 160 lat!

Pościel Greno Home

Pościel Greno Home wyróżnia się. Jest różnorodna i nietypowa. Tylko w Greno Home znajdziemy pościel do kolorowania! Nie, nikt się tu nie pomylił. To kreatywny i całkowicie innowacyjny produkt, który pobudza i rozwija dziecięcą wyobraźnię. Marka Greno Home dla dziewczynek przygotowała pościel do kolorowania z wróżkami, kwiatuszkami i kucykami. Natomiast chłopcom Greno Home proponuje pościel z motywami takimi jak autka, traktorki czy straż pożarna. Co ciekawe, rysunki znikają po praniu, dzięki czemu prace autorskie naszych milusińskich mogą powstawać wielokrotnie. Zaś dołączone do zestawu pościeli atestowane pisaki to gwarancja bezpiecznej zabawy.

Poza tym pościel Greno Home to także proekologiczne tekstylia. I tak np. pościel z kolekcji Eko Line, czyli włókno bawełniane splecione w cienką, lekką tkaninę, naturalnie nas otula, a desenie idealnie podkreślają świeżość, bliskość z naturą.

Ponadto, biorąc pod uwagę pościel Greno Home, wspomnieć trzeba o zjawiskowej, pościeli satynowej. Pościel tego rodzaju łatwo się prasuje. Jest ona dostępna m.in. w wersji z kwiatowym motywem, który przeniesie nas do letniego ogrodu, niezależnie od pory roku.

Narzuty Greno Home – warto je poznać

Narzuty Greno Home bez wątpienia zaskoczą każdego swoją wysoką jakością i funkcjonalnością. Greno Home ma np. narzutę, którą można określić jako 2w1 – otrzymujemy uroczą narzutę i lekką kołderkę jednocześnie. Inna propozycja Greno Home to bawełniana narzuta „Daisy” z niezwykłym wzorem, w stonowanej kolorystyce.

Greno Home i tekstylia

W Greno Home tekstylia to idealne produkty m.in. do sypialni, łazienki, kuchni. W Greno Home tekstylia to różnorodna i wielobarwna pościel, prześcieradła, koce, narzuty, kołdry i poduszki.

Promocja na tekstylia

W Greno Home promocje to spore przeceny. Znacznie taniej, bo w cenach nawet o 60% niższych, można kupić kołdry i poduszki. Natomiast na Dzień Babci i Dzień Dziadka Greno Home za darmo umieszcza hafty na ręcznikach. A może ktoś skusi się na atrakcyjny cenowo tort z ręczników? Będzie w sam raz na prezent ślubny. W Greno Home promocje pojawiają się cyklicznie, warto więc – z aplikacją goodie – śledzić sklep na bieżąco.