Go Sporttylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Dodatkowy zwrot! Zyskaj do 5% dodatkowego zwrotu, płacąc kartą kredytową Millennium Alfa (RRSO 14,19%).Czy jesteś fanem koszykówki czy siatkówki? Lubisz jeździć na rowerze? Chcesz kupić odpowiednie buty do biegania? Niezależnie czy lubisz pływanie czy sporty walki, w Go Sport znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie.


Go Sport buty i inne

Jeśli tylko marzysz o pięknej figurze i świetnym samopoczuciu oraz chcesz cieszyć się zdrowiem, zacznij po prostu uprawiać sport. Sporty zespołowe, bieganie, rowery, fitness, pływanie, outdoor i turystyka, street, sporty plażowe, zimowe, walki i rakietowe – w Go Sport znajdziesz sprzęt z każdej z tych dziedzin. Ten sklep oferuje szeroki wybór marek: Nike, adidas, 4F, arena, asics, Bladerunner, carromco, Columbia, Dunlop, eastpark, fommy.pl, Globber, Grand, Kettler, Kross, Merida, Merrell, New Balance, Roxy, Romet, Salomon, Speedo, Vans oraz wiele innych. Go Sport posiada 33 sklepy stacjonarne, w tym w 10 – Go Sport Warszawa. Marka proponuje swoim klientom program lojalnościowy FeelGood, w którym każda wydana złotówka to 1 punkt, a 450 punktów to zniżka 15% na zakupy.


Go Sport sklep online

Jeśli nie masz czasu, żeby wybrać się do galerii handlowej, odwiedź Go Sport sklep online pod linkiem: http://www.go-sport.pl/. Tutaj znajduje się ten ostatnia Go Sport gazetka z produktami w promocyjnych cenach, łącznie z butami i rowerami. Możesz również poczytać bloga Go Sport z wieloma interesującymi artykułami typu: Najlepsze prezenty dla sportowców, Najczęstsze błędy w podejściu do treningu, Jak rozpocząć budowę masy mięśniowej? Jakie wybrać Go Sport buty do biegania? 6 sposobów na zdrowe zabicie głodu. Jak dobrać odpowiednie w sklepie Go Sport rowery dla każdego z członków rodziny?


Go Sport gazetka

Go Sport to nie tylko sklep, w którym są specjalne zniżki w gazetkach. Marka prowadzi również różnorodne sportowe serwisy. Marka może się pochwalić największym parkiem specjalistycznych maszyn do serwisowania sprzętu narciarskiego. Serwis łyżew oferujemy oferuje ostrzenie łyżew nowych jak i używanych. Serwis rowerowy, w którym wykonasz: przeglądy – wstępny oraz ogólny, wymiany, regulacje hamulców, przerzutek oraz hamulca tarczowego, regulacje, montaż oraz inne usługi: centrowanie koła, smarowanie łańcucha oraz czyszczenie i smarowanie napędu. Serwis rolek obejmuje wymianę kółek i wymianę łożysk. Serwis tenisowy reklamowany jest tekstem: „Dobrze odbije się na Twoim sprzęcie” oraz obejmuje dobór i wymianę naciągu oraz wymianę owijki. Go Sport prowadzi również serwis nadruków na koszulkach. Go Sport jest partnerem Akademickiego Związku Sportowego, który liczy 42 tys. członków oraz sponsorem Mazovia MTB Marathon oraz wspiera MKS Varsovia. Marka otrzymała wyróżnienie DAYMARKERINDEX 2017 r.

Wybierz się zatem do GO Sport Warszawa lub do innego salonu i znajdź w Go Sport rowery dla siebie i swoich dzieci.