dostawa
Ulubione
Bezpieczna
dostawa

Ważna od 2020-03-16 do odwołania

Opis

Działamy i dostarczamy, czego tylko potrzebujesz!

Wiemy, że obecna sytuacja dla nikogo nie jest łatwa – dlatego w Glovo chcemy być do Twojej dyspozycji. Jeśli w tym czasie nie możesz opuszczać domu, a czegoś potrzebujesz, możesz na na liczyć.

Naszym priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie ludzi, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z rządem i władzami zdrowotnymi, aby zapewnić niezbędne wsparcie i współpracę.

Chcielibyśmy poinformować o środkach, które wprowadziliśmy w celu zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa usług:
  • Dostawy bezkontaktowe - podczas przekazywania dostarczonego towaru nie trzeba będzie składać podpisu na urządzeniu kuriera. Co więcej, w miarę możliwości kurier zostawi zamówienie pod drzwiami i zadzwoni dzwonkiem.
  • Torby z taśmą - wprowadziliśmy system gwarantujący optymalne pakowanie zakupów.
  • Płatność kartą - zalecamy wybór tej metody płatności w celu ograniczenia kontaktu.
  • Komunikacja z kurierami - pozostajemy w stałym kontakcie z kurierami, informując ich o niezbędnych środkach higieny i zbierając informacje w celu ciągłego podnoszenia poziomu usług.
  •  Wsparcie finansowe dla kurierów - kurierom, u których zdiagnozowano zakażenie koronawirusem Covid-19, zapewniamy wsparcie finansowe przez cały czas ich kwarantanny.

Wszystkie okazje