dostawa

41

Logo Glovo
Ulubione
Bezpieczna
dostawa

Ważna od 2020-03-16 do odwołania

Opis

Działamy i dostarczamy, czego tylko potrzebujesz!

Wiemy, że obecna sytuacja dla nikogo nie jest łatwa – dlatego w Glovo chcemy być do Twojej dyspozycji. Jeśli w tym czasie nie możesz opuszczać domu, a czegoś potrzebujesz, możesz na na liczyć.

Naszym priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie ludzi, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z rządem i władzami zdrowotnymi, aby zapewnić niezbędne wsparcie i współpracę.

Chcielibyśmy poinformować o środkach, które wprowadziliśmy w celu zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa usług:
  • Dostawy bezkontaktowe - podczas przekazywania dostarczonego towaru nie trzeba będzie składać podpisu na urządzeniu kuriera. Co więcej, w miarę możliwości kurier zostawi zamówienie pod drzwiami i zadzwoni dzwonkiem.
  • Torby z taśmą - wprowadziliśmy system gwarantujący optymalne pakowanie zakupów.
  • Płatność kartą - zalecamy wybór tej metody płatności w celu ograniczenia kontaktu.
  • Komunikacja z kurierami - pozostajemy w stałym kontakcie z kurierami, informując ich o niezbędnych środkach higieny i zbierając informacje w celu ciągłego podnoszenia poziomu usług.
  •  Wsparcie finansowe dla kurierów - kurierom, u których zdiagnozowano zakażenie koronawirusem Covid-19, zapewniamy wsparcie finansowe przez cały czas ich kwarantanny.

Wszystkie okazje

Opinie

Napisz recenzję
brayniak90
Opublikowano2020-07-30, 13:05
Póki co nie miałem tyłu problemów o których piszą inni. Po wpisaniu tego kodu, zniżka - 15zl na zamówienie w Glovo: 2Z11G1K
cyku
Opublikowano2020-05-30, 20:01
Zamówiłem pizze, zapłaciłem kartą, po godzinie dzwonię do lokalu z pytaniem, dlaczego tak długo, a oni mówią, że nie mają zamówienia, napisałem do glovo to anulowali zamówienie
Spadji
Opublikowano2020-04-14, 15:58
Kod Glovo: YHQ1NCV -15zł na pierwsze zakupy przy zamówieniu za min. 30zł