Get Greentylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Get Green

Przepraszamy. Get Green nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Get Green to firma, którą stworzyły dwie mamy szukające zdrowych koktajli dla swoich dzieci. Ponieważ znalazły, postanowiły podzielić się swoim doświadczenie z innymi i już od 2013 roku Get Green Warszawa oferuje wszystkim chętnym smaczne i zdrowe smoothie, sałatki oraz napoje. Można znaleźć je w hollu, w galerii handlowej Plac Unii City Shopping na ulicy Puławskiej.


Get Green – dlaczego warto skorzystać z oferty?

Przygotowane przez Get Green menu to zdrowie podane w pysznej formie. Mogą korzystać niego zarówno dorośli, jak i dzieci, a smoothie są jedyne w swoim rodzaju. Na przykład znajdujące się w Get Green menu Zielony Goblin – jest to kompozycja składająca z natki pietruszki, banana, kiwi, chlorelli oraz soku jabłkowego. Ponadto każdy może w Get Green stworzyć własną kompozycję, w skład której wejdą dowolna baza, 3 inne składniki i jeden dodatek. Pozwala to na radosne eksperymentowanie ze smakami oraz składnikami. Warto spróbować, aby znaleźć najlepszy dla siebie.

Get Green menu jest sezonowo wzbogacane, a dzięki temu zawsze znajdziesz w nim coś nowego. Warto dodać, że nie musisz odwiedzać wyspy, aby zakosztować wspaniałych napojów. Get Green Warszawa prowadzi także catering, więc możesz w ciekawy sposób uatrakcyjnić imprezę firmową lub spotkania z kontrahentami. Jeśli chcesz, aby na takim spotkaniu pojawił się jedyny w swoim rodzaju smoothie bar, Get Green zajmie się wszystkim. Firma pracuje głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, ale zdarzyły się jej wyjazdy na Mazury, nad morze i w góry. Swoje usługi oferuje zarówno w budynkach, jak i na otwartych przestrzeniach.


Get Green menu – tylko atrakcyjne ceny

Choć zdrowie nie ma ceny, to warto zauważyć, że wszystkie znajdujące w ofercie Get Green menu smoothie i sałatki dostępne są w bardzo atrakcyjnych, przystępnych cenach. Dlatego obojętnie, czy odwiedzasz Get Green na miejscu, czy też zamawiasz catering, nie musisz liczyć z dużymi kosztami. Ponadto od czasu do czasu firma organizuje promocje, udziela rabatów oraz zniżek na wybrane produkty. Dzięki temu zapłacisz w Get Green jeszcze mniej. A jak dowiedzieć się, kiedy takie obniżki mają miejsce? Pomoże Ci w tym goodie.


Goodie – promocje mile widziane

Goodie to nazwa niewielkiej aplikacji, którą możesz pobrać w każdej chwili na swojego smartfona. Wystarczy uruchomić ją i wpisać we wbudowanej wyszukiwarce nazwę Get Green, aby sprawdzić, jakie aktualnie odbywają się tam promocje i atrakcyjne oferty cenowe. Możesz także ustawić lokalizację na Warszawę, a dzięki temu zobaczysz wszystkie ciekawe propozycje Get Green.

Spróbuj już dziś – dzięki goodie możesz korzystać taniej z bogatej oferty Get Green.