Gaveltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Gavel

Przepraszamy. Gavel nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Gavel to marka, którą powinien poznać każdy, kto ceni sobie szyk, klasę oraz doskonałą jakość. Unikatowe i tajemnicze projekty Gavel Warsaw, uszyte głównie z włoskiego jedwabiu, alpaki oraz skóry stały się ulubionymi wśród polskich fashionistek i celebrytów. Są one inspirowane naturą oraz modą współczesną – Gavel to udane kombinacje kontrastujących ze sobą tkanin i materiałów.


Gavel futra – klasa sama w sobie

Zaprojektowane przez Gavel futra męskie i damskie są jedną ze sztandarowych ofert marki. Projekty zostały docenione i zauważone przez osobistości świata mody, blogerów, aktorów, dziennikarzy, piosenkarzy, a wśród nich: przez Edytę Górniak, Olgę Kaczyńską, Annę Piszczałkę, Izabelę Kopeć, Sashę Strunin czy Sylwię Grzeszczak. Łącząc nowoczesny plastik, miękką podszewkę, delikatne pióra czy metalowe gwoździe z wielką wyobraźnią, każdego sezonu Gavel Warsaw tworzy nową kolekcję. Projekty Gavel są unikatowe, a zarazem funkcjonalne, dzięki znakomitym tkaninom wykorzystywanym w każdym elemencie tworzonej garderoby. Między innymi z tego właśnie powodu marka Gavel może pochwalić się publikacją swoich projektów w magazynach modowych oraz wielu programach różnych stacji TV.


Gavel kurtki – dla celebrytów i dla Ciebie

Innym produktem, który jest bardzo chwalony przez znawców mody, są stworzone przez Gavel kurtki. Parki na króliku epilowanym, z różowym futrem owcy mongolskiej, lisami multicolor czy parka z kapturem obszytym rózgowym jenotem to must have dla wielu celebrytów. Dla wielu z nich jest to sposób na podkreślenie swojej osobowości i oryginalności. To właśnie dzięki gwiazdom wielkiego formatu marka Gavel Warsaw już dawno wykroczyła poza granice Polski. Kurtki i futra marki Gavel spotkać można na wszystkich kontynentach świata.


Gavel – moda w cenie

Projekty z Gavel Warsaw zaliczają się do wyższej półki cenowej. Można spotkać je w wielu butikach modowych, w największych galeriach handlowych oraz w Internecie. Prowadzony przez Gavel sklep online umożliwia dokonanie zakupów bez ruszania się sprzed ekranu komputera. Jeśli chcesz nieco zaoszczędzić, warto sprawdzić, czy Gavel Warsaw nie ogłosił promocji lub wyprzedaży. Dzięki takim akcjom możesz odwiedzić Gavel sklep i kupić markową odzież taniej – nawet o kilkadziesiąt procent.


Nie przegap okazji w Gavel

Skąd jednak wiedzieć, kiedy w Gavel Warsaw są takie okazje? Tu z pomocą przychodzi niewielka, darmowa aplikacja na smartfony – goodie. Po jej instalacji wybierz Gavel i… to wszystko. Gdy tylko pojawią się w Gavel promocje lub zniżki na wybrane produkty, goodie natychmiast da Ci o tym znać. Dzięki temu nigdy nie przegapisz okazji do zakupów w niższych cenach. Nie musisz znać się na obsłudze aplikacji – ma ona wbudowanego asystenta, który wszystko Ci wyjaśni.

Wypróbuj już dzisiaj – pobierz goodie i zobacz, co możesz kupić w niższej cenie w Gavel.