Galeria Wypiekówtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Galeria Wypieków

Przepraszamy. Galeria Wypieków nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Historia piekarni Galeria Wypieków Warszawa rozpoczęła się dawno temu, bo w 1915 roku, kiedy to na świat przyszedł Czesław Lubaszka. Już od najmłodszych lat uczył się zawodu piekarza u boku najlepszych w Warszawie. Czesław w czasie powstania warszawskiego piekł pieczywo z mąki dostarczanej przez Armię Krajową, a w jego mieszkaniu przez pierwsze dni funkcjonował punkt rekrutacyjny dla powstańców. Po zakończeniu wojny Czesław Lubaszka postanowił wraz ze swoim przyjacielem, Konstantym Niewiadomskim, uruchomić pierwszą piekarnię. Zaczęła ona działać przy ulicy Śniadeckich, gdzie we własnoręcznie wybudowanym piecu piekli pieczywo.

W 1976 roku założyciel piekarni Galeria Wypieków otworzył piekarnię osiedlową przy ulicy Durczoka, a w 1982 roku, po jego śmieci, firmą zaczął opiekować się Krzysztof Lubaszka. W połowie lat 90-tych unowocześnił on znacząco park maszynowy oddziałów piekarni tak, aby mogła ona oferować znacząco więcej rodzajów pieczywa. Galeria Wypieków Warszawa to dziesiątki lat tradycji połączonych z nowoczesnym spojrzeniem na piekarnictwo. Warto dodać, że proponowane obecnie przez piekarnię Galeria Wypieków godziny otwarcia są na tyle elastyczne, że nawet osoby długo pracujące będą w stanie zrobić tu zakupy.

Galeria Wypieków Lubaszka – wszystko, czego potrzebujesz

Piekarnia Galeria Wypieków Lubaszka to szeroki asortyment pieczywa. Galeria Wypieków oferuje pieczywo pszenne (produkowane z mąki pszennej typu 500 lub 550, drożdży, soli i cukru), pieczywo mieszane, produkowane z mąki żytniej i pszennej na zakwasie oraz pieczywo żytnie, którego skład obejmuje mąkę żytnią, do 10 % mąki pszennej, sól oraz zakwas. Ponadto Galeria Wypieków Warszawa oferuje ciastka, drożdżówki, lody i inne słodycze.

Galeria Wypieków – osoby wykluczające z diety gluten również znajdą tu coś dla siebie

Piekarnia Galeria Wypieków w swojej ofercie posiada również pieczywo bez glutenu. Szczególnie polecany jest chleb przygotowywany na zakwasie gryczanym, który pieczony jest ze składników w stu procentach wolnych od glutenu. Galeria Wypieków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego niewykluczone, że w ofercie piekarni Galeria Wypieków niebawem pojawią się kolejne produkty bezglutenowe.

Galeria Wypieków to pyszne śniadania i sposób na oszczędności

Galeria Wypieków Warszawa to również liczne promocje. Pieczywo kupimy często nawet o kilkanaście procent taniej, co pozwoli na podreperowanie domowego budżetu. Wszystkie oferty piekarni Galeria Wypieków znaleźć można na zaawansowanej platformie goodie. W piekarni Galeria Wypieków śniadania mogą stać się przyjemnością, a nie koniecznością. Posiłki w obiektach Galeria Wypieków są zawsze tanie, smaczne i przygotowywane z pasją. Warto również pamiętać, że przygotowywane w piekarni Galeria Wypieków śniadania są przede wszystkim zdrowe! Oferowane przez lokale Galeria Wypieków godziny otwarcia pozwolą na zjedzenie posiłku przed rozpoczęciem pracy. Również po pracy zdążymy kupić pieczywo w piekarni Galeria Wypieków.