Międzyszkolnej Ligi E-sportowej

Oferta Archiwalna

Logo Galeria Wisła
Ulubione
Finał
Międzyszkolnej Ligi E-sportowej

Ważna od 2019-06-15 do 2019-06-15, 23:59

Opis

Galeria Wisła serdecznie zaprasza na Finał Międzyszkolnej Ligi Esportowej, który odbędzie się 15 czerwca.

Międzyszkolna Liga Esportowa to projekt skupiający 15 szkół ponadgimnazjalnych z Płocka i okolic. Szkoły stworzyły 5-osobowe drużyny wraz z opiekunem/trenerem, które rywalizowały ze sobą od początku roku w grze Counter-Strike: Global Offensive. Tego dnia spotkają się 4 najwyżej sklasyfikowane zespoły, aby wyłonić zwycięzcę.
 
Dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się Finał League of Legends, będzie można wziąć udział w otwartym dla fanów turnieju z nagrodami w grę FIFA, przypomnieć sobie stare gry w strefie retro oraz – przede wszystkim – będzie można kibicować młodym e-sportowcom w rozgrywkach CS. Fundatorami nagród w wydarzeniu są KOMPUTRONIK GAMING, ROCCAT oraz Klub WISŁA PŁOCK.
 
Nie zabraknie również gości specjalnych, pojawi się m.in. Karol „Kasar” Suchecki - uznany komentator rozgrywek esportowych nowego pokolenia. W zeszłym roku komentował z sukcesem rozgrywki Międzyszkolnej Ligi Esportowej, by między innymi dzięki temu wyjść na szersze wody i dotrzeć do półfinału Akademii Casterów przy Polskiej Lidze Esportowej. Równolegle kontynuuje też swoją karierę muzyczną, nagrywając covery utworów muzycznych związanych z grami.
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje