GALERIA WISŁA:  FABRYKA GADŻETÓW!

Oferta Archiwalna

Logo Galeria Wisła
Ulubione
GALERIA WISŁA: FABRYKA GADŻETÓW!

Ważna od 2019-09-21 do 2019-09-21, 23:59

Opis

21 września, w Galerii Wisła, będzie można wejść do Fabryki Gadżetów i stworzyć szkolny worek, piórnik, czy pojemnik na jedzenie, z własnoręcznie zaprojektowanym wzorem. Z tak wyjątkowym, spersonalizowanym gadżetem, każdy z pewnością wyróżni się w szkole i zaskoczy wszystkich znajomych.
 
Fabryka Gadżetów będzie atrakcją samą w sobie – pierwszy etap, to strefa projektowania wzorów za pomocą ekranów multimedialnych. Następnie projekty trafią na taśmę fabryczną, gdzie w obłokach buchającej pary, zostaną naniesione na gadżety, a następnie trafią w ręce młodych projektantów. Podczas akcji klienci będą mogli stworzyć spersonalizowane gadżety z ulubionymi grafikami, z własnym imieniem, pseudonimem bądź śmiesznym napisem. Worki, piórniki i pojemniki będą gotowe już w kilka minut od zaprojektowania. Będą również czekały dodatkowe atrakcje.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł i zgłosić się z paragonem do Fabryki Gadżetów, która stanie na placu, przed supermarketem Piotr i Paweł. 

  • zakupy za min. 50 zł uprawniają do zaprojektowania i odbioru worka,
  • zakupy za min. 100 zł uprawniają do zaprojektowania i odbioru pudełka śniadaniowego,
  • zakupy za min. 150 zł uprawniają do zaprojektowania i odbioru piórnika

Akcja będzie trwać w godzinach 11:00 – 19:00 lub do momentu wyczerpania zapasu gadżetów.
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje