BAŁWANKOWA KRAINA

Oferta Archiwalna

Ulubione
BAŁWANKOWA KRAINA

Ważna od 2019-12-20 do 2020-02-21

Opis

Galeria Wisła oraz Pracownia Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki zapraszają na wystawę prac plastycznych dzieci i młodzieży zatytułowaną BAŁWANKOWA KRAINA. Ekspozycja potrwa od 20 grudnia do 21 lutego.
Będzie dostępna dla odwiedzających od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-16:00. 
 
Ilość miejsc w pracowni KOLOR i FORMA jest ograniczona, dlatego na wszystkie zajęcia warsztatowe obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 532 744 160 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00). 
 
Pracownia Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki służy szerokiemu gronu odbiorców. Placówka ma charakter otwarty, ściśle związany z życiem i potrzebami środowiska, w którym funkcjonuje. Zawiera ofertę przyczyniającą się do rozwoju twórczości artystycznej oraz upowszechniania kultury i sztuki. Działalność pracowni, oparta na różnorodnych formach warsztatowych, obejmuje m.in.: warsztaty dla przedszkoli i szkół, popołudniowe zajęcia plastyczne, wystawy, organizację konkursów plastycznych, spotkania i warsztaty z twórcami, konsultacje dla nauczycieli, promowanie zdolnej młodzieży, współpracę z placówkami o podobnym charakterze z innych miast. 
Pracownia znajduje się w lokalu na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie Biura Podróży TUI.

Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Wszystkie okazje