Galerii Warmińskiej – wielkie świętowanie!

Oferta Archiwalna

Logo Galeria Warmińska
Ulubione
Urodziny
Galerii Warmińskiej – wielkie świętowanie!

Ważna od 2019-08-31 do 2019-09-29, 23:59

Opis

Galeria Warmińska we wrześniu obchodzi piąte urodziny. Z tej okazji Galeria Warmińska obdaruje wszystkich mocą wspaniałych prezentów. 
Głównym podarunkiem jest „zabawka" dla dorosłych – prawdziwe, nowiutkie Renault Kadjar!

Nowe Renault Kadjar to autko, które warto mieć.
Piękne, zwinne, wygodne zarówno na wypady zakupowe do Galerii Warmińskiej, czy Aury, jak i na dalsze wyprawy. Kadjar super się prowadzi, niewiele pali – jest po prostu idealny.

Z okazji 5 urodzin Galerii Warmińskiej to wspaniałe auto wygra ten, kto do 28 września w Aurze lub do 29 września w Galerii Warmińskiej zrobi zakupy za minimum 100 zł i zarejestruje swój paragon na specjalnym stoisku w pasażu.

Każdy zarejestrowany paragon – zarówno ten z Aury jak i z Galerii Warmińskiej – 29 września o godz. 18 weźmie udział w losowaniu auta. Losowanie odbędzie się w Galerii Warmińskiej

Biorące udział w losowaniu Renault Kadjara kupony będą wydawane w Galerii Warmińskiej od 31 sierpnia, a w Aurze od 2 września.

Oprócz pięknego Kadjara Galeria Warmińska obdaruje swoich klientów także całą masą innych prezentów m.in. dwa rowery, zegarek Time Trend, dron, kilka zestawów biżuterii Jubirex, mnóstwo kuponów zakupowych do sklepów i butików w Galerii Warmińskiej, torby, plecaki, karnety na fitness czy wejściówki do Warmiolandii. 
Będzie też można wygrać posiłki w naszych restauracjach, desery w galeriowych kawiarniach. Drobne nagrody będzie można w Galerii Warmińskiej wygrać jeszcze w tym samym dniu, w którym zrobimy zakupy za minimum 100 zł – na wyspie do rejestracji paragonów otrzymamy zdrapkę. Jeśli na zdrapce będzie słowo „nagroda” wówczas z urny trzeba będzie wylosować los, który wskaże, jaką nagrodę natychmiast otrzymamy. 
Wygranie natychmiastowej nagrody nie eliminuje nas z losowania nowego Renault Kadjara. 
Zdrapek nie będzie w Aurze.

Z okazji urodzin Galeria Warmińska i jej zakupowa siostra Aura obdarują klientów nagrodami o łącznej wartości ponad 200 tys. zł! 
Takich piątych urodzin nie będzie w całej okolicy!

Zapraszamy na zakupy do Galerii Warmińskiej i Aury!

Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje