Galeria Północnatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Galeria Północna

Przepraszamy. Galeria Północna nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Galeria Północna to ważny punkt na handlowej mapie Warszawy. Mieszkańcy miasta bardzo chętnie odwiedzają centra handlowe, a te nowoczesne, takie jak Galeria Północna, należą do szczególnie cenionych. Dzieje się tak dlatego, że obiekt ten jest świetnym połączeniem funkcji handlowej i rekreacyjnej. To właśnie dzięki temu, Galeria Północna Białołęka stała się ulubionym miejscem Warszawiaków – mogą tu kupić wszystko, czego potrzebują, a przy okazji skorzystać z wielu atrakcji, które Galeria Północna proponuje. Na mapie Polski nie znajdziemy wielu podobnych miejsc jak Galeria Północna sklepy, ogród na dachu, miejsca zabaw dla maluchów, plenerowa siłownia i skate park. Wszystko to czyni obiekt wyjątkowo atrakcyjnym dla całych rodzin, bo dla rodziców połączenie Galeria Północna promocje i opieka nad dziećmi w czasie zakupów są silnym magnesem. Dla innych szeroka oferta rekreacyjna zapewnia aktywne spędzanie wolnego czasu.

Galeria Północna – sklepy i gastronomiaNa swoich 64 000 m2 Galeria Północna przedstawia ponad 200 sklepów i butików należących zarówno do polskich, jak i zagranicznych marek. Tu można znaleźć popularne sieci i firmy dopiero raczkujące na rynku. Na terenie obiektu znajduje się także hipermarket Carrefour, gdzie wygodnie i tanio można zrobić zakupy na cały tydzień. Galeria Północna promocje carrefourowskie zawsze podkreśla, wiedząc jak ważne są one dla klientów.
Galeria Północna Białołęka to też znakomite miejsce na gastronomicznej mapie miasta. To tu znajduje się ponad 20 lokali gastronomicznych. Każdy, kto odwiedzi to centrum handlowe, nie wyjedzie stąd głodny, bo oferta dań, przekąsek i słodkości jest tak szeroka, że nawet najbardziej wybredne podniebienie może być usatysfakcjonowane.

Galeria Północna – fitness, relaks i rozrywkaMożna tu śmiało spędzić cały dzień, a nawet miły wieczór. Galeria Północna Białołęka oferuje wszystko to, co potrzebne do spędzenia udanego weekendu. Tu można skorzystać ze znakomitego klubu fitness Calypso i placówki Enel-Med. Galeria Północna to też miejsce, gdzie nie nudzą się maluchy, bo znajdą tu wspaniałe miejsca zabaw. Ale to nie wszystko. Galeria Północna Białołęka to także kino Cinema City, więc można tu świetnie zrelaksować się, oglądając najnowsze produkcje kinematografii polskiej i światowej.

Galeria Północna – promocjePromocje to coś, co wabi klientów. Tak wielka oferta, jaką prezentuje Galeria Północna, generuje też znakomite promocje. Nie ma dnia, w którym nie można nabyć produktów w doskonałych cenach. Galeria Północna promocje oferuje nawet, jeśli chodzi o gastronomię czy relaks i rozrywkę. Wszystkie okazje, które proponuje Galeria Północna, można śledzić dzięki aplikacji goodie, wybierającej ciekawe oferty, a jednocześnie dopasowującej je bezpośrednio do klienta, który wprowadził wcześniej swoje preferencje. Raz wypróbowana aplikacja goodie natychmiast stanie się ulubionym narzędziem w rękach jej użytkownika.