Podaruj kartę na wszystko w Galerii Północnej

Oferta Archiwalna

Logo Galeria Północna
Ulubione
Podaruj kartę na wszystko w Galerii Północnej

Ważna od 2019-09-30 do 2019-10-14, 23:59

Opis

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, szczególnie jeśli są one trafione i nawiązują do naszych zainteresowań. Ale jak wybrać odpowiedni podarunek dla osób, których nie znamy zbyt dobrze? Na przykład dla nauczycieli – co im podarować w dniu ich święta? Jeśli nie macie jeszcze żadnego pomysłu lub nadal wahacie się co kupić, mamy dla Was ciekawą propozycję!

Z okazji nadchodzącego Dnia Nauczyciela wspólnie z księgarnią „Świat Książki”  przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję, w ramach której kupując kartę podarunkową Galerii Północnej o wartości minimum 100 zł otrzymacie książkę gratis!

Ten wyjątkowy zestaw to doskonała propozycja na prezent – w końcu to sam obdarowany zdecyduje, co od nas otrzyma! Kartę podarunkową będzie można wykorzystać w ponad 200 sklepach i punktach usługowych, każdy więc bez problemu znajdzie coś dla siebie. Doskonałym uzupełnieniem prezentu jest ciekawa lektura, w sam raz na chłodne jesienne wieczory. „Świat Książki” wytypował listę tytułów, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla nauczyciela.
Ilość upominków w promocji jest ograniczona, podobnie, jak dostępność konkretnych tytułów.
O szczegóły pytaj w Punkcie Informacji. 
Kartę podarunkową można nabyć w Punkcie Informacji na parterze Galerii Północnej.

Promocja obowiązuje od 30 września do 14 października.

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje