Galeria Mokotówtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Galeria Mokotów

W Warszawie prawie każda dzielnica ma swoją galerię handlową. Ma ją i Mokotów – zielona dzielnica bloków, gdzie Galeria Mokotów pięknie wkomponowała się w tło architektury osiedla i stanowi chętnie odwiedzane miejsce.

Każdy mieszkaniec Mokotowa znajdzie tu wszystko, czego aktualnie potrzebuje. Galeria Mokotów to wygodne i komfortowe zakupy, niedaleko domu i w zasięgu ręki, a także rozrywka, gastronomia i kino. Galeria Mokotów to miejsce do spotkań z sąsiadami i świetny pomysł na rodzinne weekendy w kinie i wyjścia z przyjaciółmi. Galeria Mokotów to miejsce przyjazne każdemu – małemu i dużemu.

Galeria Mokotów to 241 sklepów znanych marek, 35 restauracji w Alei Smaków oraz 14 sal kinowych w Cinema City Galeria Mokotów.

Galeria Mokotów Kino

Cinema City Galeria Mokotów to dostęp do najnowszych hitów kinowych codziennie przez 7 dni w tygodniu. Warto wybrać się do Cinema City Galeria Mokotów w środę, ponieważ w środę jest taniej – bilety do Galeria Mokotów kino już od 16,50 złotych.

A dla prawdziwych kinomanów jedyna taka oferta na rynku – Cinema City Unlimited, czyli nielimitowany dostęp do filmowych hitów w Cinema City Galeria Mokotów przez cały miesiąc za jedyne 52 złote.

Nie masz planów na weekend? Masz ochotę na chwilę oderwać się od rzeczywistości po stresującym dniu w pracy? Wybierz film z aktualnego repertuaru Cinema City Galeria Mokotów, kup bilet i zasiądź wygodnie w jednej z 14-stu klimatyzowanych sal kinowych w Galeria Mokotów kino i ciesz się chwilą!

Galeria Mokotów Warszawa

Mieszkasz niedaleko i często robisz zakupy w Galeria Mokotów? Skorzystaj na tym. Załóż kartę stałego klienta i płać taniej za zakupy, korzystając z rabatów.

A może masz ochotę na modne zakupy z prawdziwym stylistą? Galeria Mokotów oferuje bezpłatne doradztwo w tym zakresie.

Dbając o jak największy komfort swoich klientów, Galeria Mokotów oferuje także możliwość wypożyczenia parasola w recepcji na wypadek niespodziewanej zmiany pogody oraz oczywiście udogodnienia dla rodziców z dziećmi – pokoje rodzinne na każdym poziomie centrum Galeria Mokotów.

Dodatkowo na stronie internetowej Galeria Mokotów Warszawa dostępne są aktualne akcje promocyjne dla posiadaczy karty lojalnościowej Galeria Mokotów.

Galeria Mokotów – promocje

Galeria Mokotów promocje to zniżki od 5% do nawet 50% w ponad 100 sklepach odzieżowych, z elektroniką, w drogeriach, sklepach obuwniczych, z zabawkami, a także tańsze usługi i gastronomia. Skorzystaj z nich już przy najbliższych zakupach.

Galeria Mokotów w Twojej kieszeni? Mapa centrum Galeria Mokotów, godziny otwarcia sklepów i kina? Nic prostszego. Dodaj Galerię Mokotów do listy ulubionych w aplikacji goodie. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi promocjami i nie ominie Cię żadna okazja do tańszych zakupów.