Logo Galeria Mokotów
Ulubione
Food Design
Sztuka Gotowania

Ważna od 2019-05-18 do 2019-05-24, 23:59

Opis

Już 18 maja w Galerii Mokotów rozpocznie się Food Design – Sztuka Gotowania, czyli wyjątkowy festiwal kulinarny, pełen pysznych niespodzianek dla wszystkich gości! Gościem wydarzenia będzie Grzegorz Łapanowski!

Przez cały czas trwania festiwalu Food Design – Sztuka Gotowania w Galerii Mokotów, od 18 do 24 maja, każdego dnia na uczestników czekać będą liczne atrakcje, w tym warsztaty, pokazy i konkursy z nagrodami, które odwiedzający znajdą w trzech strefach tematycznych:

  • Zero Waste – w strefie będzie można dowiedzieć się, jak w kreatywny, ale przede wszystkim prosty sposób ograniczyć produkcję odpadów! Przez cały tydzień będą odbywały się warsztaty poświęcone m.in. zmniejszeniu marnowania żywności, a podczas zajęć kreatywnych będzie można samemu stworzyć opakowania wielokrotnego użytku!
  • Good Food – tu wszyscy goście znajdą to, co lubią najbardziej – czyli pyszne jedzenie! Podczas warsztatów kulinarnych edukatorzy fundacji Szkoła na Widelcu w kreatywny sposób zaprezentują gościom przepisy na świeże i przyjazne środowisku dania, zgodnie z tematem przewodnim – każdego dnia będzie można spróbować przygotować jeden produkt na różne sposoby!
  • Food Design – w strefie będzie można znaleźć masę inspiracji na to, jak serwować i prezentować potrawy. Tutaj też będzie można wziąć udział w wystawie zdjęć z książki „Wzór na smak” Grzegorza Łapanowskiego oraz w warsztatach fotografii kulinarnej. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny – wystarczy założyć bezpłatną Kartę Stałego Klienta Galerii Mokotów oraz zarejestrować się na dedykowanej stronie wydarzenia.

Więcej informacji o evencie na stronie: www.galeriamokotow.pl

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje