Gafastylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Gafas

Przepraszamy. Gafas nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Choć wiadomo, że to nie szata zdobi człowieka, a człowiek szatę, w przypadku okularów odpowiednie dobranie oprawek wpływa znacząco na ogólny wygląd. Gafas zadba o to, aby każdy klient miał tak szeroki wybór, jak to tylko możliwe. Gafas dba też o to, aby dostępne modele pochodziły tylko i wyłącznie od najlepszych marek.


Gafas – sklepy stacjonarne i online

Gafas to butik online oraz sieć salonów stacjonarnych, stworzona z myślą o osobach ceniących sobie eleganckie i stylowe okulary oraz akcesoria do nich. Oferowane przez Gafas okulary pochodzą od takich marek, jak między innymi: Prada, Giorgio Armani, Emporio Armani, Persol, Dolce&Gabbana, DKNY, Vogue, Ray-Ban, Oakley, Icon czy Turro. Ponadto wraz z okularami możesz kupić wspomniane, praktyczne akcesoria wysokiej jakości, jak ściereczka do okularów, płyn do czyszczenia soczewek czy etui.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę w celu badania wzorku, Gafas optyk chętnie Cię przyjmie. Spotkanie możesz ustalić przez oficjalną stronę internetową Gafas, gdzie znajdują się również adresy wszystkich placówek sieci Gafas na terenie całego kraju. Możesz również przyjść, aby osobiście ustalić termin. Jeśli zgłaszasz się po oferowane przez Gafas okulary, fachowa kadra posłuży radą i pomocą zarówno w doborze opraw, jak i zaproponuje najbardziej odpowiednie soczewki okularowe.


Dlaczego warto kupować w Gafas?

Przede wszystkim dlatego, że znajdujące się ofercie Gafas okulary, oprawki oraz akcesoria to doskonała jakość. Dzięki temu zakup w salonie sieci jest inwestycją na długi czas. Ponadto wszystkie sprzedawane w Gafas oprawy objęte są dwuletnią gwarancją. A jeśli w Twoim mieście nie ma salonu stacjonarnego marki Gafas, możesz dokonać zakupów online. Warto wspomnieć, że jeśli uda Ci się trafić na organizowane przez Gafas promocje, zapłacisz znacznie mniej, niż zazwyczaj. Nie chcesz ich przegapić? Słusznie – każdy lubi kupować za mniej. Dlatego postaw na goodie.


Gafas – kupuj taniej!

Goodie to całkowicie darmowa aplikacja, którą możesz w dowolnej chwili zainstalować na swoim smartfonie. Po wybraniu swojej lokalizacji nie musisz nic robić – gdy tylko Gafas promocje ogłosi, otrzymasz o tym powiadomienie. Dzięki temu nigdy nie ucieknie Ci sprzeda nosa żadna okazja w salonach tej sieci. Dzięki goodie możesz kupić oferowane przez Gafas okulary znacznie taniej, niż zwykle. Co istotne – realizowane promocje dotyczą często zarówno sklepów stacjonarnych, jak i sklepu online, więc możesz skorzystać z rabatu w Gafas tam, gdzie Ci to bardziej pasuje.

Oczywiście w przypadku, gdy interesuje Cię Gafas optyk, musisz odwiedzić salon stacjonarny. Obojętnie jednak, na czym chcesz oszczędzić, pierwszym krokiem będzie pobranie goodie. Nie wahaj się – zrób to dziś i sprawdź, jak świetnie działa.