Furlatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

FurlaWłoska marka Furla to firma, która istnieje od 1927 roku. Założona została przez Aldo Furlanetto, a od nazwiska rodziny wzięła się nazwa brandu. Do dzisiaj Furla ma swoją główną siedzibę w Bolonii, a włoskie wpływy bardzo mocno widać w designie oferowanych przez markę produktów. Furla tworzy niepowtarzalne skórzane torebki i akcesoria, takie jak portfele, ale można też znaleźć biżuterię sygnowaną logo marki. Przede wszystkim Furla torebki są znakomitym przykładem tego, jak można wykorzystać włoski styl, szyk i klasę, aby stworzyć unikatowy i pożądany na całym świecie produkt.

W Polsce Furla stała się popularna właśnie dzięki nietuzinkowym torebkom, jak te z kolekcji Candy Bag. Obecnie Furla torebki prezentuje w wersjach klasycznych i lifestylowych, ale też można znaleźć specjalne kolekcje torebek malowanych w stylu graffiti czy w nietuzinkowych kolorach. Produkty marki można kupić tylko w najlepszych sklepach w Polsce, między innymi w Zalando, a zegarki sygnowane logo Furla w butikach marki Swiss.

Gdzie kupić produkty marki Furla w promocyjnych cenach?

W Polsce najłatwiej jest kupić Furla torebki na platformie Zalando. Ale warto sprawdzić też Furla outlet, ponieważ wtedy można trafić na ceny nawet o kilkadziesiąt procent niższe od regularnych, co z pewnością da nam dużą oszczędność. Znakomity Furla portfel można kupić za około 500 złotych, a najtańsze torebki marki kosztują minimum tysiąc złotych. Dlatego warto sprawdzać Furla promocje, na przykład za pośrednictwem strony internetowej goodie.pl albo aplikacji mobilnej goodie. Wtedy można na bieżąco otrzymać informacje o korzystnych cenach w Furla outlet albo też o nowych kodach rabatowych i zniżkach. Na szczęście także sezonowo pojawia się w sklepach Furla promocja na straszą kolekcję, która zastępowana jest nową. Warto więc poczekać do końca sezonu albo skorzystać z podpowiedzi o zniżkach, żeby kupić porządną torebkę Furla taniej.

Torebki, portfele i akcesoria Furla

Najbardziej znane są chyba Furla torebki corssbody, czyli małe torebki, które nosi się przez ramię. Najpopularniejsze modele takich torebek od Furla to Metropolis, która ma nieco prostokątny kształt oraz Club, która ma zaokrąglone denko. Oba modele od Furla robią furorę i są chętnie kupowane, ponieważ mimo że są to małe torebeczki, to cechują się dużą pojemnością. Do kompletu można też nabyć Furla portfel, który będzie i wyglądem, i kształtem pasował do torebki, nawet tak małej jak listonoszka Club. Bez trudu można też znaleźć większe, tzw. shopper bag od Furla, które nadadzą się nie tylko na zakupy, ale przede wszystkim do noszenia dokumentów, książek czy większych przedmiotów, a jednocześnie wyglądają bardzo stylowo. Do popularnych modeli shopperek od Furla można zaliczyć My Piper czy Mediterranea, które występują w wielu kolorach.