Freshmarkettylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Freshmarket

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-05-08 do 2019-05-21
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjamiPierwsze sklepy sieci Freshmarket powstały w 2009 roku z inicjatywy Jacka Roszyka, który był wtedy prezesem spółki Żabka Polska. Obecnie w naszym kraju zlokalizowanych jest aż 1000 placówek Freshmarket, które funkcjonują na zasadzie proximity supermarket, czyli obiektów zlokalizowanych blisko biur lub bloków mieszkalnych. Oferowane przez Freshmarket godziny otwarcia pozwolą klientom zrobić zakupy przed pracą i bezpośrednio po niej. Sieć supermarketów Freshmarket funkcjonuje na zasadzie franczyzy. Właściciel lokalu podpisuje umowę z firmą reprezentującą Freshmarket, która udostępnia listę dostawców, wyposażenie lokalu oraz know how.

Oprócz tego, że klienci będą mogli zrobić zakupy spożywcze w sklepie Freshmarket, mają też możliwość zapłacić za rachunki, kupić zdrapkę LOTTO, wypłacić gotówkę, czy napić się świeżej, aromatycznej kawy lub zjeść hot doga. Dochód roczny sieci Freshmarket wynosi około 3 miliardy złotych. W 2010 roku sklepy Freshmarket zostały nagrodzone Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku, a rok później przedsiębiorstwo zyskały nagrody „Złote Godło Q1 2011” oraz „Najwyższa Jakość”. Już teraz sprawdź oferowane przez Freshmarket godziny otwarcia i wyskocz na zakupy!

Freshmarket to świetne promocje i gazetki

Oferowane przez Freshmarket promocje pozwolą na zaoszczędzenie nawet do 50% na zakupach spożywczych . Raz w tygodniu wydawana jest przez Freshmarket gazetka, która obejmuje wszystkie oferowane przez sklep Freshmarket promocje. Zaoszczędzić możemy na przykład na owocach, warzywach, pieczywie czy wędlinach. W atrakcyjnych cenach oferowane są ponadto co tydzień napoje i alkohole. Chcąc być na bieżąco ze wszystkimi zniżkami, warto skorzystać z ze strony goodie.pl, która w swojej bazie posiada tysiące najświeższych ofert i gazetek promocyjnych. Co ważne, możemy korzystać z niej też na urządzeniu mobilnym dzięki aplikacjom na Androida i iOSa.

Zawsze świeży asortyment w sklepach Freshmarket

Proponowane przez Freshmarket godziny otwarcia, niezwykle atrakcyjne dla osób pracujących, to nie jedyny powód, dla którego warto kupować w tym sklepie. Freshmarket od 2014 roku stawia na świeże produkty, dlatego aż sześć razy w ciągu tygodnia dostarczane są warzywa, owoce, wędliny i mięso, a pieczywo uzupełniane jest nawet dwa razy dziennie! Freshmarket to również produkty bezglutenowe. Na półkach sklepu znajdziemy makarony, pieczywo, słodycze czy zakwasy bezglutenowe na żurek oraz mleka bezglutenowe. Oferowana przez Freshmarket gazetka też zawsze zawiera tego typu produkty.

Freshmarket to fantastyczny program lojalnościowy

Na stronie internetowej sklepu Freshmarket możemy zarejestrować się w programie lojalnościowym Fresh Club. Pozwala on na poczynienie sporych oszczędności na artykułach codziennego użytku. Zbierane przez nas punkty wymienione mogą zostać na darmowe hot dogi, kawę, a nawet bilety do kina. Wystarczy robić zakupy w sklepie Freshmarket, by korzystać z darmowych upominków. Oferowane przez supermarkety Freshmarket godziny otwarcia dodatkowo ułatwiają zbieranie punktów lojalnościowych i korzystanie z atrakcyjnych rabatów Fresh Club, które mogą znacząco obniżyć kwoty naszych rachunków.