Freeze me sp. z o.o.tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Freeze me sp. z o.o.

Przepraszamy. Freeze me sp. z o.o. nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Freeze me to najlepsze, mrożone jogurty w Polsce. Firma otworzyła swój pierwszy lokal w 2014 roku w Siedlcach, ale obecnie Freeze me lokalizacje ma jeszcze w Złotych Tarasach, w Atrium Promenadzie, w Galerii Siedlce czy w Galerii Łódzkiej. Dzięki czemu Freeze me jest dostępne dla wielu osób.

Czym charakteryzuje się ta marka? Przede wszystkim Freeze me menu ma bardzo bogate w naturalne produkty. Można znaleźć tu nie tylko coraz bardziej popularne w Polsce mrożone jogurty, na które moda przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, ale też świeżo wyciskane soki, koktajle, owocowe milkshake czy smoothies. Marka Freeze me za swój główny cel stawia przeniesienie klienta do świata, zdrowego, ale smacznego jedzenia. Freeze me menu ma dopasowane do każdego rodzaju klienta, a więc można znaleźć tu smaki zarówno dla dzieci czy dla dorosłych, jak i bardziej wykwintne, warzywne propozycje. Dzięki temu Freeze me zawsze ma wielu klientów i może pozwolić sobie na otwieranie lokali w nowych lokalizacjach.

Oferta promocyjnaWe Freeze me menu można znaleźć bardzo wiele ciekawych propozycji, które nie zawsze zachęcają ceną. Dlatego warto wiedzieć, kiedy dokładnie Freeze me promocje będzie robić i na jakie produkty ze swojej bogatej oferty. Żeby wiedzieć, jakie Freeze me lokalizacje są objęte ofertą promocyjną, warto sprawdzić markę w aplikacji goodie albo też za pośrednictwem strony internetowej goodie.pl. W ten sposób można być na bieżąco z całą ofertą Freeze me czy też nowościami, które ta marka co jakiś czas serwuje.

Freeze me menu ma takie samo niezależnie od lokalizacji, a także cennik jest taki sam w każdej z placówek, a więc można spodziewać się tak samo dobrych soków czy jogurtów podawanych we wszystkich miejscach. Ale Freeze me promocje może ogłosić tylko w jednym punkcie w danym czasie ze względu na przykład na świętowanie rocznicy otwarcia punktu czy nawet całej galerii handlowej. Dlatego dobrze jest być na bieżąco z ofertą marki Freeze me korzystając z odpowiednich aplikacji.

Bogate smakiPrzede wszystkim w menu Freeze me znajdziemy mrożone jogurty podawane ze świeżymi owocami, orzechami czy kolorowymi i słodkimi polewami. Jednak z powodzeniem można tu też zamówić świeżo wyciskany sok z marchwi, czy pomarańczy, a także kompozycje soków takich, jak: seler, jabłko, pomarańcza, ananas pod nazwą Freeze me „Rześko”. Co ciekawe Freeze me, jako jedna z niewielu marek, podaje przy swoich produktach zawartość kaloryczną. Na przykład popularny mały jogurt mrożony Freeze me „Sam na sam” w porcji zawiera 118 kcal. Zdecydowanie jest to informacja, która przyda się wszystkim osobom będącym na diecie.