FreeSmokingtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

FreeSmoking

Przepraszamy. FreeSmoking nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.FreeSmoking to największa firma zajmująca się produktami z kategorii e-papierosów. Jako pierwsza firma w Polsce FreeSmoking zaoferowało szeroki asortyment e-papierosów oraz akcesoriów umożliwiających korzystanie z nich. Ponadto FreeSmoking działa nie tylko jako sprzedawca detaliczny, ale też jako dystrybutor produktów sprowadzanych z innych krajów w Europie, z Azji, a nawet z Ameryki Północnej, dzięki czemu oferuje asortyment, jakiego żaden inny sklep z e-papierosami w Polsce nie może zaoferować. I to właśnie doceniane jest przez wiernych klientów. Sklepy FreeSmoking można znaleźć w wielu lokalizacjach, aby każdy zainteresowany klient miał łatwy dostęp do swoich ulubionych e-papierosów czy liquidów. Można znaleźć FreeSmoking Warszawa, Iława, Lublin, Poznań, Pułtusk i Radom. W każdym sklepie, obojętnie czy jest to FreeSmoking Warszawa, czy Radom, możemy oczekiwać profesjonalnej obsługi klienta i dostępności szerokiej gamy asortymentu od ręki. Warto też wiedzieć, że w 2013 roku zarząd firmy FreeSmoking powołał do istnienia STEP, czyli Stowarzyszenie na rzecz E-palenia.

Promocje na e-papierosyMimo, że e-papierosy w Polsce są coraz bardziej popularne, to dla wielu osób używanie ich regularnie wciąż okazuje się zbyt drogie. Dlatego warto sprawdzać FreeSmoking promocje, ponieważ można nawet o kilkadziesiąt procent taniej kupić zestaw startowy, czy też potem kolejne akcesoria umożliwiające palenie. Gdzie sprawdzić czy nasz sklep oferuje jakieś promocje? Warto zajrzeć na goodie, gdzie można znaleźć markę FreeSmoking i sprawdzić, gdzie są promocje. Można to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej goodie albo też strony internetowej goodie.pl. Co ciekawe promocje pokażą się z oznaczeniem, czy dotyczą FreeSmoking Warszawa czy może sklepu w Poznaniu. Dlatego ta aplikacja jest tak dobra, gdy szukamy, kiedy nasza ulubiona marka FreeSmoking promocje oferuje. Oczywiście będzie też widoczn,e do kiedy dokładnie trwa promocja i co obejmuje.

Nie tylko e-papierosySklepy FreeSmoking oferują nie tylko same elektroniczne papierosy. Na przykład w FreeSmoking Warszawa można kupić też liquidy, których wybór jest wręcz ogromny nie tylko ze względu na smaki, ale też pojemności. Standardowo sprzedawane są liquidy o pojemności 10 ml. Oprócz tego we FreeSmoking można kupić różnego rodzaju akcesoria, jak obcinak do drutu, bawełna Muji, DripTipAlluminium. Cotton Bacon v2 by Wick’n’Vapeczy Kendo Vape Cotton Gold Edition. Dostępne w FreeSmoking są także akumulatory o różnej pojemności, różnych renomowanych marek np. Panasonic NCR 3350 mAh czy LG HG2 3000 mAh. W sklepach FreeSmoking można też kupić odpowiednie ładowarki. Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja odpowiednio ustalona przez producenta danych produktów, dlatego też jej data może się różnić. Jednak wszystkie sprzedawane we FreeSmoking produkty są najlepszej jakości oraz pochodzą bezpośrednio od producentów.