Frederic Morenotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Frederic MorenoMarka Frederic Moreno znana jest z sieci wysokiej klasy salonów fryzjerskich zlokalizowanych głównie w centrach handlowych. Sieć Frederic Moreno powstała na początku lat 90. XX-tego wieku. Jej twórcą jest Frederic Moreno, który w 1993 roku rozpoczął swoją karierę od 2 salonów, by w krótkim czasie osiągnąć niesamowity sukces. Obecnie ta franczyzowa sieć salonów fryzjerskich posiada ponad siedemdziesiąt lokali na całym świecie. Kilka z nich znajduje się w Polsce.

Frederic Moreno – lokalizacja salonów fryzjerskich

Działające pod szyldem Frederic Moreno salony fryzjerskie są zlokalizowane w kilku miejscowościach w Polsce. Obecnie znajdują się one w Warszawie (np. Frederic Moreno Arkadia), w Łomiankach oraz w Rumii. Dzięki temu, że znajdują się one w centrach handlowych, każdy ma możliwość skorzystania z usług fryzjerskich przy okazji robienia zakupów. Jest to spore udogodnienie, szczególnie dla osób zapracowanych, które przez to oszczędzają cenny czas. Frederic Moreno Arkadia, Wola Park lub Rumia – to nazwy tylko kilku salonów fryzjerskich, w których można liczyć na profesjonalne usługi.

Dlaczego warto skorzystać z usług salonu Frederic Moreno?

W salonach Frederic Moreno można liczyć na najlepszą obsługę doświadczonego i dobrze przeszkolonego personelu. Ich oferta jest bardzo szeroka. Salony Frederic Moreno gwarantują stworzenie fryzury idealnej na co dzień, jak i na specjalne okazje (np. na wesele, komunię, przyjęcie lub imprezę firmową), bowiem marka Frederic Moreno, oprócz zabiegów strzyżenia, oferuje również usługi z zakresu pielęgnacji oraz układania włosów. Oferowane przez salony Frederic Moreno ceny są bardzo atrakcyjne, więc wizyta tutaj na pewno nie narazi domowego budżetu na kłopoty. Można skorzystać z podstawowych usług, jak i tych rozbudowanych, przeznaczonych dla najbardziej wymagających osób. W salonach Frederic Moreno cennik jest bardzo obszerny, bo właśnie taka jest oferta!

Frederic Moreno – cennik i promocje

Oferowany przez salony Frederic Moreno cennik zachęca do odwiedzenia tego miejsca. Chcąc uzyskać dokładne informacje na temat poszczególnych zabiegów i promocji, trzeba udać się na miejsce lub skontaktować się z salonem telefonicznie. Ponadto, dzięki rozwojowi technologii informatycznych, wiele informacji na temat punktów usługowych, takich jak salon fryzjerski Frederic Moreno, dostępnych jest online, z poziomu urządzenia przenośnego. Wystarczy skorzystać tylko z udogodnienia, jakim jest aplikacja goodie.

Goodie – znajdź swój lokal i odkryj w salonie Frederic Moreno ceny oraz promocje

Darmowa aplikacja goodie, dostępna na smartfony, przekazuje cenne informacje na temat salonów fryzjerskich Frederic Moreno. Wystarczy wpisać hasło „Frederic Moreno” w specjalnej wyszukiwarce, by w kilka sekund znaleźć lokalizację najbliższego salonu oraz informacje na temat tego, jaki jest aktualnie w Frederico Moreno cennik, a także jakie są promocje. Zainstaluj aplikację goodie już dziś i ciesz się najlepszymi ofertami salonów fryzjerskich Frederic Moreno. Dzięki niej z łatwością dowiesz się wszystkiego, co potrzebne, by skorzystać z usług fryzjerskich w danym lokalu.