Francuska Robotatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Restauracja

Przepraszamy. Francuska Robota nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Francuska Robota to food truck jedyny w swoim rodzaju. Proponowane przez Francuska Robota naleśniki – na słono i słodko, z różnymi nadzieniami – podbiją serce każdego, kto ich spróbuje. To pewne. Francuska Robota zna się na… tej robocie. Proponowane przez ekipę Francuska Robota menu zachwyci każdego smakosza. Ten food truck czyli mobilny bar z wieżą Eiffla w logo serwuje prawdziwe pyszności. Można spotkać go na zlotach mobilnych barów, ventach, a także przy ul. Grzybowskiej w Warszawie. Francuska Robota to firma, która zachwyciła nawet najbardziej wymagających wielbicieli jedzenia z food trucków – o ich naleśnikach nie sposób jest zapomnieć. I dobrze – należy je jeść jak najczęściej. Warto polować także na proponowane przez food truck Francuska Robota promocje, a będzie to jeszcze prostsze z aplikacją mobilną goodie. Zainstaluj aplikację goodie na swoim smartfonie, dodaj Francuska Robota food truck do ulubionych i ciesz się niższymi cenami. Twój smartfon od teraz na bieżąco będzie informować Cię o wszelkich obniżkach od ekipy Francuska Robota.

 

Oferowane przez Francuska Robota promocje zachwycają

 

Pokochasz serwowane przez food truck Francuska Robota naleśniki. Rozsmakuj się w na przykład ostrym gringo z kurczakiem, nachosach, kasztanowym eleganciku z kremem kasztanowym, czy też w słodkiej pokusie z konfiturą i serkiem waniliowym – to wszystko oferuje Francuska Robota food truck. Charakterystyczny mobilny bar z wieżą Eiffla potrafi zaskoczyć – proponowane przez firmę Francuska Robota menu potrafi pozytywnie zaskoczyć nawet osoby, które sądziły, że o dobrych naleśnikach wiedzą już właściwie wszystko. Sprawdź Francuska Robota food truck już dziś i przekonaj się, jakie to jest pyszne. Z pewnością w próbowaniu nowych smaków pomogą Ci promocje, o których zawsze poinformuje Cię aplikacja mobilna goodie. Śledź atrakcje cenowe i odwiedzaj Francuska Robota food truck, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę. Warto – Francuska Robota wie, co to znaczy dobre naleśniki.

 

Sprawdź, co może Ci zaoferować Francuska Robota

 

Francuska Robota to gwarancja dobrego smaku i świetnej okazji – firma ma już rzesze zadowolonych klientów, którzy chętnie odwiedzają tego food trucka. Francuska Robota to kreatywność i świetny pomysł na pyszny posiłek zjedzony w gronie rodziny lub przyjaciół – sprawdź to. Odwiedź Francuska Robota i poddaj się poezji smaków zaklętej w przepysznych naleśnikach, czasem z nieoczekiwanymi dodatkami. Niech Francuska Robota zachwyci Cię i zaskoczy, serwując naleśniki, o jakich nie miałeś dotąd pojęcia. To może być także interesujący sposób na randkę – food truck serwujący pyszne naleśniki rozpali zmysły. Niech Francuska Robota zrobi dla Ciebie robotę. Tylko jej na to pozwól. Francuska Robota – czy to tam zabierzesz na obiad swoich bliskich? Zachęcamy.