Formy Kolorytylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Warsztaty dla dzieci

Przepraszamy. Formy Kolory nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Kreatywność to bardzo ważna cecha, którą warto rozwijać u dzieci od najmłodszych lat. Istnieje w Warszawie miejsce, w którym fachowe grono pomoże młodszym i starszym pociechom w wydobyciu na światło dzienne wrodzonych predyspozycji. Miejsce to nazywa się Formy Kolory i obiecuje każdemu odkrycie radości tworzenia. A w jaki sposób?

Formy Kolory sklep, zajęcia, urodziny i imprezyFormy Kolory mają szeroką ofertę zajęć dla przedszkoli, podczas których dzieci wykonują świece, ceramikę oraz tekstylia według własnego pomysłu. Dzięki temu warsztaty Formy Kolory uczą i rozwijają zdolności manualne poprzez zabawę. Ale Formy Kolory to nie tylko kreatywne warsztaty dla dzieci, to również okazja do podjęcia działań twórczych przez dorosłych. Każdy może przyjść i stworzyć swoje wyjątkowe mydełko czy ceramikę. Oczywiście nie jest to obowiązkowe, ale prowadzony przez Formy Kolory sklep umożliwia zakup gotowych, unikalnych, jedynych w swoim rodzaju mydełek, świec oraz tekstyliów. Wszystkie możesz samodzielnie zaprojektować, dzięki czemu będą nadawać się doskonale zarówno na prezent, jak i ozdobę własnego domu. Na oficjalnej stronie formykolory.pl znajduje się specjalny kreator, który umożliwi Ci stworzenie takiej ozdoby, jaką tylko sobie wymarzysz. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.
Na stronie formykolory.pl znajduje się również kalendarium planowanych warsztatów na miejscu, dzięki czemu zobaczysz, w jakich terminach Twoje dziecko może przystąpić do zajęć i rozwijać kreatywność. Warto dodać, że Formy Kolory mają dwie placówki w Warszawie, jednak na tym nie koniec. Trzecia została otwarta w Koszalinie, a być może w przyszłości pojawią się kolejne w pozostałych miastach Polski.

Formy Kolory – ceny przyjazne dla wszystkichJeśli ciekawi Cię, ile kosztuje uczestnictwo w warsztatach organizowanych przez Formy Kolory lub też jakie są koszty wytwarzanych przez Formy Kolory ozdób, możesz to sprawdzić w każdej chwili. Wystarczy wejść na wspomnianą wcześniej witrynę formykolory.pl i znaleźć te dane w odpowiednim dziale. Uprzedzając fakty, powiemy, że wszelkie ceny są bardzo przyjemne. Jak każda inna firma, także Formy Kolory promocje organizuje, dzięki czemu możesz skorzystać z oferty jeszcze taniej. I mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że zawsze będziesz wiedzieć, kiedy da się zaoszczędzić.

Goodie – pomoc dla CiebieNie masz czasu na codzienne odwiedzanie strony formykolory.pl , aby sprawdzić, czy nie zaczęły się promocje lub wyjątkowe oferty? To nie problem – goodie poinformuje Cię, kiedy tylko zaczną organizowane przez Formy Kolory promocje. Ta niewielka aplikacja na smartfony to twój przyjaciel w poszukiwaniu okazji do zaoszczędzenia ciężko zarobionych pieniędzy. Aplikacja jest w pełni darmowa, a po jej zainstalowaniu masz pewność, że żadna okazja w Formy Kolory nie przejdzie Ci koło nosa.