Food Republictylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Food RepublicLubisz zjeść dobrze, smacznie i tyle, ile chcesz? Jeśli tak, to propozycja Food Republic jest właśnie dla Ciebie. To restauracja z wyjątkowymi potrawami kuchni regionalnej oraz światowej. Ułożone przez Food Republic menu, pełne różnorodnych, cudownych smaków, zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienie. Gdzie możesz odwiedzić Food Republic?


Food Republic – jedz tyle, ile chcesz

Lokal o nazwie Food Republic znajduje się w galerii Wroclavia. Działa przez cały tydzień od 9 rano do godziny 22. Właśnie dlatego możesz przyjść tam w każdej chwili. Przez cały czas otwarcia w lokalu Food Republic czeka na Ciebie gorący bufet, w przyjaznym systemie na wagę przy określonej cenie za 100 gram. W każdej chwili dostępne są wszystkie potrawy z Food Republic menu, a Ty wybierasz tylko te, na które masz ochotę w danej chwili. Komponując swoje danie, decydujesz o wielkości porcji, a co za tym idzie – o cenie, jaką za nie zapłacisz. Dlatego odwiedzając Food Republic, nie wydasz więcej, niż to sobie zaplanujesz.


Food Republic menu – wszystko to, co lubisz

W Food Republic stawiamy przede wszystkim na sezonowość oraz świeże, naturalne składniki. Dlatego o jakiejkolwiek porze odwiedzisz lokal, masz zawsze pewność, że zjesz w nim smaczny i zdrowy posiłek, który nasyci Cię na długi czas. Możesz wybierać to, co lubisz – dzięki Food Republic menu zjesz zarówno swoje ulubione potrawy kuchni polskiej, jak również te bardziej egzotyczne. W jadłospisie znajdują się pozycje, które zasmakują zarówno dorosłym, jak i dzieciom.


Food Republic – ceny przyjazne dla każdego

Kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić Food Republic, są bardzo przystępne ceny za wszystkie potrawy w menu. Dzięki temu obfity i zdrowy posiłek nie będzie nigdy dużym wydatkiem. Ponadto, jeśli trafisz na trwające w Food Republic promocje, koszty będą jeszcze mniejsze. A ponieważ każdy lubi płacić mniej, warto wiedzieć, kiedy masz okazję do płacenia niższych rachunków. Jeśli nie chcesz przegapić żadnej możliwości tańszego posiłku, mamy coś dla Ciebie.


Goodie – mała aplikacja, mniejsze koszty

Aplikacja o nazwie goodie jest całkowicie darmowa. Możesz ją pobrać w dowolnej chwili na swojego smartfona. Po uruchomieniu, ustaw lokalizację na Wrocław. Gdy tylko pojawią się w Food Republic promocje, otrzymasz o tym powiadomienie. Możesz też sprawdzać okazje w dowolnej chwili – wystarczy wpisać nazwę lokalu do wbudowanej w aplikację przeglądarki. Jeśli trwają jakieś promocje, obowiązują rabaty lub atrakcyjne zniżki, zostaną Ci od razu wyświetlone.

Przekonaj się, jakie możliwości daje Ci ta niewielka aplikacja. Pobierz goodie już dzisiaj i wypróbuj jej działanie w praktyce. Oszczędzaj na pysznych i sycących posiłkach każdego dnia!