Flying tigertylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Flying tiger

Gazetki

  • W tym tygodniu
    Oferta ważna od 2019-05-31 do 2019-06-27
Pobierz darmową aplikację
Z goodie aktualne gazetki w zasięgu ręki
Logo Google Play
Logo App Store

Popularne gazetki z najnowszymi okazjami

Tiger to duński design pod postacią różnorodnych produktów sprzedawanych w sklepach także pod nazwą Flying Tiger Copenhagen. Jeżeli więc szukasz oryginalnego upominku, który jest nie tylko ładny, ale i praktyczny, to wybierz się do Tiger sklepu, gdzie na pewno znajdziesz coś, co wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.
A wszystko zaczęło się w 1988 roku w Danii, gdzie Lennart i Suz Lajboschitz sprzedawali parasole, okulary przeciwsłoneczne, skarpetki i inne nadwyżki towarów. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak. Właściciele sklepu nie tylko zajmowali się sprzedażą, ale także starali się budować relacje międzyludzkie, organizując m.in. sobotnie pokazy magii dla dzieci. Ich ideą było, by ludzie się spotykali i wymieniali swoimi doświadczeniami, a przy tej okazji sprawiali sobie upominki.

Pierwszy Tiger sklep, znany wkrótce pod nazwą Flying Tiger Copenhagen, otwarto w 1995 roku w Kopenhadze i wszystko, co można było w nim kupić, kosztowało jedyne 10 koron duńskich. Ta koncepcja przystępności cenowej produktów Tiger utrzymuje się po dzień dzisiejszy, niezależnie od lokalizacji sklepów Tiger na świecie.

Dzisiaj Tiger to ponad 745 sklepów w 30 krajach w Azji, Europie i Stanach Zjednoczonych. W Polsce Tiger to sieć ponad 30 sklepów w centrach największych miast, przy deptakach i tam, gdzie toczy się zwykle miejskie życie.


Tiger sklep

Ciągły rozwój, innowacyjność i opracowywanie nowych koncepcji produktów Tiger powoduje, że każdego miesiąca do każdego Tiger sklep trafia około 300 nowych produktów.

Co można kupić w Tiger sklep? Niemal wszystko. Od produktów do domu, poprzez zabawki, gadżety na imprezy, elektronikę, akcesoria kuchenne, przybory biurowe, drobne upominki, kartki okolicznościowe i opakowania prezentów, po akcesoria modowe i kosmetyczne, a nawet żywność.

Tiger sklep to miejsce wyjątkowe, które zabawnym wystrojem zaprasza każdego, zachęcając poprzez wielkie szklane witryny z bogatym, kolorowym asortymentem produktów do wstąpienia na zakupy. A ponieważ ceny ponad połowy produktów nie przekraczają 10 złotych, nie ma chyba osoby, która wyszłaby z Tiger sklepu z pustymi rękami.


Tiger sklep online

Nie po drodze Ci do centrum miasta na zakupy, bo mieszkasz na spokojnych przedmieściach i na samą myśl o staniu w korkach robi Ci się słabo? Nie ma sprawy, Internet to okno na świat i znajdziesz tu informacje o produktach Tiger.
Niestety nie jest to Tiger sklep online, ale na stronie dostępna jest Tiger gazetka, a nawet zapowiedzi tego, co wkrótce pojawi się w ofercie Tiger. Dzięki temu dowiesz się, kiedy warto wybrać się do najbliższego sklepu po produkty, które wpadły Ci w oko.

Aktualna Tiger gazetka dostępna jest także w aplikacji goodie. Zainstaluj goodie, dodaj Tiger do listy ulubionych sklepów i bądź na bieżąco!