Flying Tiger to duńska firma założona w Kopenhadze w 1995 roku. Na początku działalności była popularna jedynie w krajach skandynawskich. Obecnie na całym świecie działa ponad 800 sklepów, a krajem o największej ich liczbie jest Hiszpania. Flying Tiger zdobywa też coraz więcej fanów w Polsce. Każdy otwarty przez Flying Tiger sklep odwiedzają codziennie setki zadowolonych klientów.

Flying Tiger PolskaW Polsce Flying Tiger prowadzi aktualnie ponad 30 salonów, a otwarcie kolejnych jest planowane. W czym tkwi sukces tej marki? Każdy prowadzony przez Flying Tiger sklep jest bardzo kolorowy. Wchodząc do niego, można na chwilę poczuć się jak w bajce. Produkty są różnorodne, a ich przeznaczenie – nie zawsze oczywiste na pierwszy rzut oka! Nie brakuje tam zagadkowych przedmiotów i kolorowych bibelotów. Flying Tiger w każdej kolekcji dostarcza nam wiele radości! Asortyment jest atrakcyjny także za sprawą barwnych opakowań z humorystycznymi napisami. Dodatkowym atutem są niskie ceny. To wszystko sprawia, że gadżety Flying Tiger Polska przyjęła bardzo ciepło!

Co kupię we Flying Tiger?Odpowiedź na to pytanie nie może być jednoznaczna. We Flying Tiger znajdziesz rzeczy, których nie spodziewasz się znaleźć. Flying Tiger gazetka zmienia się sezonowo – oznacza to, że w okresie świątecznym kupisz tam piękne bombki, dekoracje choinkowe i światełka. Ale nie tylko! Flying Tiger to także zabawki i gry, dekoracje urodzinowe, świece, kartki okolicznościowe. Każda gazetka Flying Tiger przyciąga wzrok – pomysłowe zdjęcia artykułów i dobrze dobrane produkty to klucz do sukcesu! Prowadzone przez Flying Tiger sklepy mają też w swojej ofercie gadżety dla zwierząt domowych czy akcesoria do włosów. Są również wydzielone specjalne sekcje biurowa i kuchenna. W sekcji biurowej znajdziesz oryginalne zeszyty i notesy, zabawne naklejki, a także ołówki, pisaki i piórniki. Każdy model dostępny tylko we Flying Tiger! W miejscu poświęconym kuchni możesz zaopatrzyć się w przyprawy, rozmaite akcesoria kuchenne oraz szklanki i kubki w nietypowych kształtach. Nie zapomnij o wyjątkowych słodyczach, które można kupić wyłącznie we Flying Tiger!

Flying Tiger sklep internetowyDla zwolenników zakupów online nie będzie to dobra wiadomość – na stronie marki Flying Tiger sklep internetowy póki co nie funkcjonuje. Kto wie, może w przyszłości twórcy Flying Tiger udostępnią swoim klientom tę opcję. Na razie pozostaje regularnie zmieniana przez Flying Tiger gazetka, w której pojawiają się wszystkie nowości i informacje o ich cenach, a jeśli jesteś zakochany w produktach Flying Tiger, sklep stacjonarny najbliżej Ciebie to miejsce, które po prostu musisz odwiedzić! Chcesz śledzić na bieżąco informacje o okazjach we Flying Tiger? Zainstaluj aplikację goodie i dodaj Flying Tiger do listy ulubionych sklepów.