Flunchtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Flunch

Przepraszamy. Flunch nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Flunch to sieć restauracji o charakterze samoobsługowym, które można spotkać głównie we Francji, Włoszech, Rosji, jak również i w Polsce. Co ważniejsze jednak, Flunch jest jedną z najbardziej popularnych restauracji szybkiej obsługi nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Plasuje się ona w ścisłej czołówce, obok firm amerykańskich. Nazwa Flunch wzięła się od dwóch słów z języka angielskiego “fast” i “lunch”, czyli – w wolnym tłumaczeniu – szybki obiad. Pierwsza restauracja Flunch powstała w 1971 roku niedaleko francuskiego miasteczka Lille. Obecnie z kolei – co ciekawe – na świecie jest ich aż ponad 200.


Flunch to nie tylko restauracja samoobsługowa

Oferowane przez Flunch menu nie obejmuje fast-foodów, a dobre, pożywne, zdrowe i smaczne posiłki. Każdego dnia, kucharze przygotowują ze świeżych produktów najróżniejsze dania, a klienci mogą wybrać, co tylko chcą spośród bogatej oferty. Flunch menu zawiera między innymi surówki, mięsa, ryby i warzywa. Oprócz tego, dostępne są również posiłki dla grup (na przykład wycieczek) i klientów indywidualnych. Flunch oferuje też ogromne porcje w niskich cenach.


Flunch oferuje się przez siedem dni w tygodniu

Dzięki przygotowanemu przez Flunch menu, restauracja ma już ponad 60 milionów klientów. Nic dziwnego, ponieważ oprócz ciekawych i bogatych dań, Flunch jest otwarty przez siedem dni w tygodniu. W Polsce restaurację można spotkać choćby w Gdańsku. Co ważniejsze, wciąż przygotowywane są przez firmę Flunch promocje atrakcyjne dla każdego miłośnika dobrej kuchni. Aktualności można sprawdzić w aplikacji goodie, dzięki której łatwiej trafić na okazje.


Promocja zdrowej żywności i oryginalnych posiłków tylko dzięki Flunch

Każdy ma świadomość, że opracowane przez Flunch menu jest staranne i w zasadzie świetnie promuje zasady zdrowej żywności. Sieć restauracji Flunch oferuje przede wszystkim posiłki regionalne i narodowe. W Polsce można zjeść dania polskie – mięsa, tradycyjne zupy czy sałatki przygotowywane ze starannie wybranych składników. Podobnie jest również na przykład we Francji, gdzie Flunch serwuje posiłki typowo francuskie, a także w Portugalii – jak można się domyślić – portugalskie.


Oferowane przez Flunch promocje są jeszcze bliżej

Wciąż na nowo przygotowywane są przez Flunch promocje, na które można załapać się właśnie dzięki wspomnianej już aplikacji goodie. Dzięki niej, istnieje możliwość między innymi „rabatowania” swojego rachunku podczas obiadu we Flunch w Polsce. Co ważniejsze – jest to doskonała okazja, aby wybrać się do sieci sklepów Flunch w naszym kraju i skosztować ciekawych dań. Właśnie dzięki aplikacji goodie, wszystkie aktualne promocje są na wyciągnięcie ręki. Warto więc łapać okazje i spróbować tak bardzo uwielbianych na całym świecie posiłków Flunch.