Od 9 zł

za podróże

Ważna do 2018-08-31, 23:59

Opis

Podróże z FlixBusem od 9 zł. 

Oto nasze propozycje:
Warszawa - Wrocław od 12 zł
Poznań - Berlin od 39 zł
Gdańsk - Warszaw od 12 zł
Kraków - Praga od 35 zł
Warszawa - Rzeszów od 9 zł
Warszawa - Lublin od 9 zł
Wrocław - Kraków od 9 zł
Kraków - Budapeszt od 35 zł

Wszystkie okazje

Kochani! Czas na wakacje! Czy już zaplanowaliście swoje wakacyjne podróże? Jeśli nie, zachęcamy do sprawdzenia oferty FlixBus. Przewoźnik oferuje bilety już od 9 zł. Zniżka obowiązuje do końca sierpnia.

 

Zniżka na bilety w FlixBus!

 

Przewoźnik chwali się autobusami wyposażonymi w duże i wygodne siedzenia. Każdy bus posiada toaletę, gniazdka elektryczne oraz sieć Wi-Fi. Motto Flixbusa brzmi „Podróżuj zielono!”, ponieważ przewoźnik chwali się również przykładnym bilansem emisji dwutlenku węgla.

FlexiBus oferuje codziennie 25 000 połączeń do 1700 miejsc w 27 krajach Europy i Stanów Zjednoczonych. Jest zatem w czym wybierać! Bilety krajowe z Warszawy do Wrocławia kosztują już od 12 zł, z Warszawy do Lublina – od 9 zł, z Wrocławia do Krakowa – od 9 zł, z Gdańska do Warszawy – od 12 zł. Ceny biletów międzynarodowych są trochę wyższe, ale i tak tańsze od przeciętnych biletów innych przewoźników. Podróż z Warszawy do Budapesztu kosztuje od 35 zł. Bilet z Krakowa do Pragi można kupić w cenie od 35 zł.

Promocje z goodie

Jeśli interesują Cię promocje i zniżki na bilety autobusowe, a także lotnicze, pobierz aplikację goodie. Otrzymasz od nas wiadomość push na swój telefon z systemem Android lub iOS tak szybko, jak tylko się pojawią.

 

Życzymy udanych podróży! Bawcie się dobrze!